Ten prosty sposób pozwala zarabiać na blogu tysiące złotych!

Zarabianie na blogu to aktualnie jeden z tematów numer jeden w sieci. Dlaczego? Ponieważ coraz więcej osób udowadnia, że wcale nie trzeba pracować na etacie, aby zarabiać dobre pieniądze, zyskując przy tym wolność i niezależność. Jeśli chcecie dowiedzieć się jaki sposób blog pozwoli Wam na zarobienie drugiej wypłaty…. zapraszam do lektury!

Jak zarobić na blogu drugą wypłatę?

Prowadzenie bloga to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niedawno byłam uczestniczką wspaniałej konferencji, której organizatorem była  sieć afiliacyjna Tradedoubler, we współpracy z Ballantine’s. Sieć zaprezentowała swoje nowe narzędzie do zarabiania na blogach – wtyczkę Metapic. Zanim szerze opowiem Wam o tym rozwiązaniu, teraz powiem w skrócie, że jeszcze nigdy wstawianie linków afiliacyjnych do postów na bloga nie było tak łatwe! Zarobienie drugiej wypłaty na blogu może okazać się… łatwiejsze niż Wam się wydaje.

Wtyczka Metapic pozwala w kilka minut stworzyć piękny kolaż produktowy z aktywnymi linkami afiliacyjnymi. Pozwala to na szybkie tworzenie np. przeglądów ubrań czy dodatków, stworzenie wspaniałych kolaży i zarabianie na klikach. Jak wiecie, Internauci kochają klikać i sprawdzać ceny każdego produktu, dlatego też zarabianie razem z Metapic jest banalnie proste. Poniżej znajdziecie mój pierwszy kolaż produktowy, który stworzyłam dzięki wtyczce Metapic. Kto sprawdzi, czy działa i… kliknie w jakąś torebkę? 🙂

O wtyczce Metapic

  • Metapic jest wtyczką do WordPress
  • Po rejestracji w Metapic otrzymujesz dostęp do produktów wielu znanych marek jak Reserved, SinSay, Mohito, Empik, Sferis i wielu innych
  • Możesz w prosty sposób tworzyć stylizacje, kolaże czy tagować własne zdjęcia
  • Wykorzystane produkty i tagi są automatycznie okodowane i linkują do sklepów online
  • Otrzymujesz wynagrodzenie za każde zatwierdzone kliknięcie

Twórcy wtyczki Metapic chcieli maksymalnie uprościć współpracę afiliacyjną z blogerem i naprawdę udało im się to rewelacyjnie! Osobiście testowałam już różne systemy afiliacyjne, ale zawsze odstraszało mnie skomplikowane linkowanie, nie zawsze jasne zasady naliczania wynagrodzenia czy rejestrowanie się na mocno nieintuicyjnych platformach afiliacyjnych. Kiedy zaczynamy przygodę z afiliacją jako bloger, zyski na początku z reguły nie są wysokie i kiedy do tego jeszcze zniechęci nas skomplikowany system – szybciutko z tej afiliacji zrezygnujemy. Tak było ze mną, kiedy co jakiś czas zgłaszała się do mnie nowa agencja oferująca afiliacyjną współpracę.

Wtyczka Metapic, to jedyna taka wtyczka do WordPressa, która daje tak fantastyczne możliwości tworzenia grafik pod afiliację. Autorzy przemyśleli również to, żeby na kolażach mogły znaleźć się zachęcające napisy, w odpowiednich kształtach. To pozwala na tworzenie ciekawych i unikalnych kolaży. Prosta ich tworzenia jest największą zaletą wtyczki Metapic. Zasady naliczania wynagrodzenia są niezwykle czytelne. Przy każdym produkcie podana jest stawka za kliknięcie (np. 40 groszy za klik w dany produkt). Wszystko zależy od naszego zaangażowania oraz statystyk na blogu. Zarobienie na blogu drugiej wypłaty dzięki wtyczce Metapic okazuje się z czasem banalni proste!

metapic-jak-działa-wtyczka-1

Kto może zarabiać na wtyczce Metapic?

Z tego rozwiązania mogą korzystać zarówno blogerzy, którzy posiadają bloga na platformie Worpdress, ale również osoby, które jedynie zarejestrują się na stronie Metapic. Obejrzyjcie tutorial pokazujący jak działa wtyczka Metapic, który został umieszczony w tym video. Zachęcam do przeczytania, aby upewnić się jak proste jest to narzędzie. Dołącz do grona influencerów Metapic! Ja jestem już w tym gronie i zamierzam aktywnie wykorzystywać możliwości tej wtyczki na moim blogu. Jeśli jesteś blogerem i chcesz zarabiać na blogu z wtyczką Metapic – pisz śmiało do twórców na ich Facebooku.

 Polecam Wam również moje inne artykuły o zarabianiu na blogu:

Czytaj mój poradnik: jak zarabiać na blogu modowym

Czytaj mój poradnik: jak prowadzić bloga i zarabiać?

Czytaj mój poradnik: jak zacząć zarabiać na blogu?

I dla tych, którzy nie znają mojej historii…. Prowadzę bloga już 10 lat. Obecnie należę do wąskiego grona 4% blogerów, którzy żyją z bloga. Od wielu już lat mój blog pozwala mi na pełną wolność finansową i niezależność. Nie pracuje na etacie. Nie mam szefa. Wstaję, o której chcę i mam urlop kiedy chcę. Nie martwię się o wolne, pracować mogę wszędzie, w każdym zakątku świata. Robię to co kocham, mam z tego ogromną radość i pieniądze. I nie zamierzam tego ukrywać, ponieważ cenną wiedzą wolę się podzielić, aniżeli trzymać ją tylko dla siebie. 

Testowanie whiskey, czyli dzień z życia blogera

Przy okazji prezentacji wtyczki Metapic miałam okazję wziąć udział w specjalnym wieczorze zorganizowanym m.in przez Ballantine’s. Na specjalnym wykładzie poznałam historię whiskey oraz mogłam testować różne jej smaki. Muszę przyznać, że picie whiskey bez coli było… nie lada wyzwaniem! Jednak jak stwierdził guru od whiskey, picie tego trunku z colą jest zupełnie normalne i nie ma się czego wstydzić. Każdy może pić whiskey na swój sposób. Tylko w Polsce utarło się, że cola niszczy smak tego alkoholu, co nie jest prawdą. 

Wieczór z whiskey Ballantine’s był świetnym ukoronowaniem mojego… urodzinowego wieczoru! Muszę przyznać, że termin takiego eventu został wybrany perfekcyjnie. Świętowanie urodzin w towarzystwie wspaniałych ludzi i wspaniałych drinków było dla mnie naprawdę miłe, a na dodatek poznałam nowe narzędzie do zarabiania na blogu, czyli wtyczkę Metapic. Jak już wspominałam, blogowanie jest wspaniałą pracą, ponieważ pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym.

Premiera wtyczki Metapic na evencie przez sieć afiliacyjną Tradedoubler, we współpracy z Ballantine’s

Comments

  1. avatarDorota says

    Niestety ale jestem innego zdania. Miałam już linki afilacyjne i wcale nie jest z nimi tak kolorowo. Owszem wstawić linki jest łatwo, ale co do zarobków i systemu naliczania jest zupełnie inaczej. Reklamy są błędnie naliczane, a zyski praktycznie znikome. według mnie to tania reklama nie warta zachodu. każdy oszukuje przy tych linkach afilacyjnych i nie wypłaca kasy jak należy.

    PS. Nawiązując do Twoich innych wpisów, gdzie polecasz wordpress jako super platformę do blogowania na samym starcie, to wprowadzasz w błąd inne osoby, które dopiero zaczynają. Nie warto inwestować na starcie.Wordpress wcale nie jest super. Znam osoby, które płaciły za plan po 200-600 pln i im się to nie zwróciło! Najpierw trzeba spróbować pisać , poczuć ten klimat, a potem ewentualnie wykupić domenę itp. Wcale nie jest powiedziane że wydatki za bloga się wrócą. Proponowanie kupna aparatu i innych specyfików to tylko wprowadzanie w błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge