Jaka jest najlepsza dieta pudełkowa? TA wygrała mój ranking!

Na rynku jest cała masa cateringów dietetycznych, ale nie każdy z nich “trzyma poziom”. Wiele z nich to tak zwana “masówka” i po prostu dostarcza jedzenie. Szczerze? Takie typowe dania z diety pudełkowej mogą znudzić się po tygodniu. Co innego, kiedy dania z diety pudełkowej są identyczne jak w luksusowych restauracjach! Gdzie znaleźć taki catering?

jaka jest pyszna dieta pudełkowa

restauracyjne dania od cateringu dietetycznego Fit Apetit

Jaka jest najlepsza dieta pudełkowa?

Przez kilka ostatnich lat próbowałam wiele diet pudełkowych. Miałam szczęście, bo nie trafiłam na żadną trefną, ale tylko jeden jedyny raz znalazłam dietę jak z luksusowej restauracji. Gdzie każdego dnia zestaw dań był jak wycieczka po różnych smakach, gdzie każde z dań było precyzyjnie zaplanowane, zapakowane, ozdobione. Chciało się jeść! Ten mój diament na rynku cateringów dietetycznych to… Fit Apetit (zajrzyjcie na ich stronę, poznajcie ceny). Posiłki, które znajdują się w boxach szykowane są na sposób restauracyjny. W środku potrawy z różnych zakątków świata, przyrządzonych od podstaw, bez dodatków i ulepszaczyZasięg tego cateringu dietetycznego to prawie cała Polska! Oczywiście na stronie trzeba sprawdzić swój rejon, a najlepiej zapytać o to osobiście.

 Dieta od Fit Apetit wspaniale sprawdziła się dla mnie, jako dla mamy karmiącej. Przy małym dziecku nie mam czasu ani na gotowanie, ani na bieganie po restauracjach. Catering dietetyczny Fit Apetit po pierwsze zapewnił mi wysokie jakościowo i pyszne jedzenie (co przy karmieniu naturalnym jest hiper ważne) oraz był wspaniałą alternatywną dla wypadów do restauracji. Nie obawiałam się o nic w kwestii posiłków, nie stresowałam się, że coś np. mogłoby być nieświeże. Wystarczy raz spróbować tych boxów, aby upewnić się, że wszystko przygotowane jest na najwyższym levelu.

dieta pudełkowa warszawa najlepsza

I kolejny argument za Fit Apetit to możliwość… wyboru i zmiany menu z poziomu aplikacji FitChoice! To już dla mnie kwintesencja dopasowania się do potrzeb i smaków. Każdego dnia można wybrać sobie dania, jakie mają być dostarczone na śniadanie, obiad, kolację itd. Dzięki temu w 100% dostaję to, co lubię najbardziej. Każdą torbę z boxami otwierałam z przyjemnością i ciekawością. Aplikacja daje takie możliwości jak samodzielny wyboru dań, zmiany adresów i terminów dostaw czy funkcja  “Zaproś znajomych z indywidualnym kodem rabatowym”. Z aplikacji można korzystać również na laptopie.

W naszych dietach nie znajdziesz nafaszerowanego chemią kurczaka, kupnych wędlin, sałaty lodowej oraz napompowanego pieczywa – tak, chleb również pieczemy sami. Każdy posiłek jest przemyślany a nasi dietetycy dbają, aby trafiał w kubki smakowe nawet najbardziej wymagających osób. – zapewniają twórcy Fit Apetit

dieta pudełkowa aplikacja

zmiana menu w aplikacji Fit Apetit

Kuchnia z całego świata w diecie pudełkowej

Niesamowitość diety Fit Apetit tkwi w różnorodności dań. Nie znajdziecie tam schabowego czy mielonego albo bigosu (choć ja oczywiście nie mam nic przeciwko tym daniom), ale wykwintne połączenia smaków. Jak pierogi, to z dzikiem, jak kebab, to warzywny i dietetyczny oczywiście. Jak deser, to luksusowy, a nie rzucone do pudełka pokrojone owoce (co często praktykują diety pudełkowe, a jest to działanie po najmniejszej linii oporu). Desery od Fit Apetit to już kompletni skradły moje serce. Gdybym miała codziennie wychodzić do restauracji to wydałabym na takie żywienie majątek! Dzięki Fit Apetit restauracja przyszła do mnie. Mamy karmiące, mamy małych dzieci zrozumieją, jaka to przyjemność, wygoda, a nawet… forma rozrywki.

Luksusowa dieta pudełkowa Fit Apetit to możliwość spróbowania unikalnych, egzotycznych dań z kuchni całego świata. Kiedy jestem w restauracji, z jednej strony niby lubię eksperymentować, ale gdy z reguły jestem głodna, wolę tak zwane “pewniaki”. Tym sposobem tracę możliwość poznania oryginalnych smaków dla danej kuchni. Też tak macie? Dzięki diecie pudełkowej Fit Apetit poznałam takie dania, które królują w restauracjach albo są flagowe dla danego regionu. Gdybym miała to wszystko zamówić w restauracji… wydałabym majątek i jeszcze trochę. A tak… wszystko otrzymywałam w ramach cateringu dietetycznego.

dieta pudełkowa najlepsza w warszawie

Kebab na diecie? W Fit Apetit to możliwe!

Moje wrażenia po testowaniu diety Fit Apetit

Próbowałam wielu diet pudełkowych i tak naprawdę to każda z nich na swój sposób była dobra. Jednak od kiedy wypróbowałam Fit Apetit, mogę określić jako “Ferrari wśród diet pudełkowych”, oczywiście tych, które już testowałam. Nie spotkałam się wcześniej z aż tak profesjonalnym podejściem do tworzenia menu cateringu dietetycznego oraz jego przygotowania. Określenie tego catering jako catering restauracyjny jest w pełni zasłużone. 

Dla mnie taki catering to ogromna, nieoceniona pomoc w codziennym funkcjonowaniu. Nie chodzi o to, że “nie chcę mi się gotować”. Ja po prostu nie mam na to teraz czasu, a jeść byle czego również nie chcę. Dieta pudełkowa to taki “złoty środek”. Idealna zarówno dla tych, którzy chcą przyjmować określoną ilość kalorii na cały dzień, jak i dla osób zapracowanych, zabieganych czy pracujących 24/7 czyli… dla mam!

polecana dieta pudełkowa

Poznaj cennik diety pudełkowej FitApetit.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge