Komin, czarna ramoneska i białe rurki w zimowej stylizacja

Dziś mój przepis na “city look”. Komin by ekoszal, czarna ramoneska i miejska torba idealnie spełniają swoja rolę podczas godzinnych spacerów po mieście czy galerii handlowej. Idealny set, kiedy nie mam zamiaru myśleć o tym, czy mój płaszczyk przypadkiem nie wygniótł się podczas jazdy autem, albo czy moja fryzura nie zostanie zaraz zniszczona przez zimową aurę.

Czarna ramoneska to absolutne must have w mojej szafie (a szczególnie TEN fason! <3). Świetnie wygląda zarówno do takich miejskich stylizacji, jak i do eleganckiej sukienki. Ramoneska jest absolutnie ponadczasowa, i marzę o tym, aby mieć kiedyś komplet takich kurtek we wszystkich kolorach. W takie dni nie wychodzę z domu bez ciepłego komina, w tej stylizacji trójkolorowy szal by ekoszale.pl. Jestem zakochana w tym połączeniu kolorów!

Białe rurki są moim odkryciem tej zimy. Stałam się też wielką fanką stylu white total look, który lansuje m.in cudna Cara Delavingne. Na total white look przyjdzie czas, kiedy zrobi się trochę cieplej, póki co zostaje jak na razie przy białych rurkach. Do tego typu setów idealnie nadaje się moja ulubiona torebka z River Island (absolutnie najlepsza sieciówka, ever). Lubię nosić tego typu torebki w sposób może mało elegancki, ale z to jaki wygodny. A już szczególnie w towarzystwie czarnej ramoneski i “kilku beztroskich godzin wolnego czasu”.

Białe rurki
Czarna ramoneska
Ekoszal
komin

fot. FeverForFashion.pl

 

| RAMONESKA – ZARA | EKOSZAL – EKOSZALE.PL | SPODNIE – ZARA | TOREBKA – RIVER ISLAND | BRANSOLETKI – MOMII |

 

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge