Konkurs kosmetyczny na 2020! Do wygrania 20 kosmetyków

Kto chętny na zestaw wspaniałych kosmetyków od francuskiej marki Corine de Farme? Zestawy naturalnych produktów czekają na Was! To pierwszy konkurs kosmetyczny w 2020 roku na moim blogu. Poznajcie bliżej nagrody i spróbujcie swoich szans, może to akurat Wam uda się wygrać naturalne kosmetyki od Corine de Farme?

corine de farme kosmetyki

Konkurs kosmetyczny 2020

Wiem, że konkursy kosmetycznie kochacie najbardziej, dlatego w nowym roku mam do rozdania aż 20 kosmetyków. Fundatorem nagród jest francuska marka Corine de Farme, która specjalizuje się w kosmetykach naturalnych. Miałam już okazję wypróbować te produkty i szczerze mogę je polecać dalej. Niesamowity jest fakt, że te kosmetyki można kupić po niezwykle atrakcyjnych cenach, maksymalnie do około 30 zł. Obecnie dostępne są w Rossmannie.

Na czym polega nowy konkurs kosmetyczny 2020? Tak naprawdę wystarczy jeden wyraz, aby wziąć udział w tym rozdaniu. To naprawdę niewielki wysiłek, aby dać sobie szansę na zgarnięcie jednego z zestawów tych przyjaznych naszemu ciału kosmetyków. W sieci można trafić na wiele rożnych konkursów kosmetycznych, ale część z nich wymaga zbyt dużego zaangażowania. Obecnie każdy cierpi na brak czasu, dlatego ja preferuję szybkie konkursy.

Dzięki temu, że mój konkurs kosmetyczny na facebooku jest niezwykle prosty, jak najwięcej osób może wziąć w nim udział. Zawsze staram się jedynie zadawać krótkie pytanie, do którego wymagam krótkiej odpowiedzi. Udział w moim konkursie makijażowym nie wymaga poświęcenia zbyt dużej ilości czasu. Uważam, że to największa zaleta tych rozdań kosmetycznych. 

Konkursy kosmetyczne na blogu cieszą się na moim blogu ogromną popularnością, dlatego też jak najczęściej staram się organizować dla Was ciekawe rozdania, gdzie do wygrania jest wiele zestawów kosmetyków. Im więcej nagród, tym większe szanse na wygraną. O wiele lepiej jest rozdać kilka czy kilkanaście mniejszych zestawów i nagrodzić więcej osób, aniżeli zaoferować jedną dużą nagrodę, ale tylko dla jednej osoby.

Zobaczcie inne moje konkursy kosmetyczne, w których do wygrania były naprawdę wspaniałe nagrody. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się na przykład konkurs z kosmetykami, gdzie można było wygrać 30 kosmetyków oraz luksusowe perfumy. Bardzo dużo osób wzięło udział w moim konkursie kosmetycznym na Instagramie, gdzie zgarnąć można było paczkę z kosmetykami o wartości 350 zł.

corine de farme bio kosmetyki

Konkurs kosmetyki 2020

Do wygrania 20 kosmetyków naturalnych od francuskiej marki Corine de Farme!
Szybki konkurs, a nagrody wspaniałe i… dużo ich 

1. Polub Corine de Farme oraz Must Have Fashion
2. Udostępnij zdjęcie konkursowe
3. Pod zdjęciem wpisz jeden wyraz: kosmetyk, który zabrałabym na bezludną wyspę to…?

Zobacz nagrody: http://bit.ly/37NYfNE

Nagrodzę 10 osób! Do wygrania 10 zestawów kosmetyków marki Corine de Farme. W skład jednego zestawu wchodzi woda micelarna PURE (500 ml) oraz losowo dobrany drugi kosmetyk: woda różana, pianka do demakijażu Relax lub mgiełka Detox

Konkurs trwa od 10.01.2020 do 24.01. Regulamin: http://bit.ly/37VoK40
Pamiętajcie, że lajkowanie i udostępnianie jest dobrowolne, możecie też zaprosić znajomych do zabawy

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

konkurs corine na fb

Konkurs kosmetyczny 2020 – weź udział!

Comments

  1. avatar says

    Płyn do higieny intymnej! Bo spokojnie może zastąpić większość kosmetyków, zazwyczaj ma najlagodniejszy skład i świetnie się sprawdza jako płyn do mycia twarzy.

  2. avatarNona says

    Hmmm myślę że pierwszym i najważniejszym etapem pielegnacji skory jest jej oczyszczenie i tutaj plyn do higieny intymnej moim zdaniem byłby najodpowiedniejszym kosmetykiem jesli miała bym tylko wybrać jeden. Jest on dla mnie wielofunkcyjny i nie zaszkodzi żadnej strefie ciała ☺

  3. avatarTitinka69 says

    Zdecydowanie oliwka dla niemowląt, posłuży nie tylko do nawilżenia skóry, ale i usunie makijaz, nada zapach skórze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge