Krótkie szorty boyfriend’s jeans i kraciasta koszula

Krótkie szorty są jednym z większych trendów w tym sezonie. Z kolei jeśli chodzi o modę na boyfriend’s jeans, to trwa ona od momentu, kiedy dobrze wszystkim znana Katie Holmes wyszła na spacer w spodniach Toma C.

Mam w szafie chyba trzy pary jeansów w stylu boyfriend jeans, ale do mojego 160 cm nie do końca pasują spodnie, które są trochę za duże i nieco opadające. Udało mi się jednak kupić krótkie szorty z linii boyfriend jeans. Od momentu kiedy je zobaczyłam, od razu widziałam je z kraciastą koszulą i w secie a la hippie. Taka stylizacja kojarzy mi się trochę z jednym z moich ulubionych i inspirujących filmów “Into The Wild”. Jeśli ktoś oglądał, to wie co mam na myśli.

Jest to moje pierwsze wyjście w szortach tej wiosny i w związku z tym kombinuję już zdobycie kolejnych, ciekawych egzemplarzy. Mam już upatrzone jedne szorty ombre pewnego młodego projektanta. Poluje też na fluo szorty, i co ciekawe nie jest to takie proste, jak myślałam. Teraz w modzie są ultra krótkie szorty i o ile jeszcze całkiem nie dawno powiedziałabym im “nie”, tak teraz jestem dla nich bardzo na “tak”! Idealnie pasują do nich moje ulubione sznurowane jazzówki, nie mam wygodniejszych butów do włóczenia się po mieście.

Krótkie szorty

Stylizacja hippie

Koszula w kratkę

Jazzówki

Koszula w kratę

Szorty boyfriend jeans

Okulary HM

Szorty boyfriend jeans przecierane

Szorty przecierane

Brązowe pantofle jazzówki

Sznurowane jazzówki brązowe

Jazzówki sznurowane

Eko torba

Krótkie szorty Boyfriends jeans set

szorty – H&M, 29 zł | buty – Sprzedajemy.pl, 69 zł | koszula – MAJO, 35 zł | eko torba – I

Comments

  1. avatar says

    Ja wciąż nie mogę się przekonać sama do noszenia spodni z takiej linii (wydaje mi się że wyglądam w nich niezgrabnie), ale na kims zawsze mi sie podobaja 😉
    ładnie, super buty też!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge