Torebki Wittchen ponownie w Lidlu – od kiedy będą dostępne?

Wittchen od lat zachwyca pięknymi, skórzanymi torebkami. Ponownie będą one dostępne w Lidlu po dużo niższych cenach. Warto ruszyć na polowanie, ponieważ jesienna kolekcja robi wrażenie. Do wyboru marka oferuje ponad 70 różnych modeli torebek, w różnorodnej kolorystyce. Od kiedy będzie można dostać torebki Wittchen w Lidlu na jesień 2018?

stylizacja z torebką wittchen 2018

Torebki Wittchen w Lidlu 2018

Już 6 października 2018 do Lidla trafi jesienna kolekcja skórzanych torebek marki Wittchen. Wybór fasonów będzie ponownie ogromny! Oczywiście nie ma się co łudzić, że wszystkie 70 modeli będzie dostępnych w jednym sklepie, ale z reguły do jednego marketu trafia więcej niż połowa kolekcji. Na polowanie warto wybrać się z samego rano, ponieważ po południu zastaniemy puste kosze, albo te najmniej atrakcyjne fasony torebek.

Mam kilka skórzanych torebek Wittchena z Lidla i jestem z nich bardzo zadowolona. Poprzedniej jesieni kupiłam dwie torebki na łańcuszku, które były ze mną zarówno podczas śniegowej zawieruchy, jak i ulewnych deszczów. Przetrwały wszystko, a po sezonie nie ma na nich ani jednego śladu użytkowania. Dlatego też szczerze polecam torebki Wittchena z Lidla, ponieważ nieprawdą jest, że są one gorszej jakości. 

Torebki Wittchen w Lidlu 2018 to głównie większe modele, tak zwane shopper bagi. Troszkę brakuje mi wśród tych 70 fasonów małych torebek na łańcuszku, które lubię najbardziej, oraz kopertówek. Widocznie Wittchen w sezonie jesień 2018 stawia na nieco większe modele torebek. Z pewnością wybiorę coś dla siebie do mojej kolekcji skórzanych torebek Wittchen z Lidla.

Czytaj więcej:

torebki wittchen z Lidla 2018 październik modele torebek

torebki z Lidla październik 2018

Ceny torebek Witchen z Lidla

Torebki Wittchen w Lidlu październik 2018 dostępne będą głównie w cenie 279 zł. Czy to wysoka cena z porządną, skórzaną torebkę? Moim zdaniem wręcz przeciwnie! Tym bardziej, że to sprawdzona marka i sprawdzona jakość. Mam pełne zaufanie do torebek Wittchena z Lidla i 6 października ponownie ruszę na polowanie do Lidla.

Czy ceny torebek Wittchen z Lidla są niższe od tych w oryginalnych sklepach Wittchen? Tak, oczywiście. Biorąc pod uwagę, że wiele torebek w salonie kosztuje 500 zł, 600 zł i więcej, cena 279 zł w Lidlu wydaje się być ceną naprawdę niewygórowaną. Tym bardziej, że nie wiele mniej kosztują teraz torebki z sieciówek (oczywiście “made in China”), których to jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Skórzana torebka będzie nam służyć przez lata, więc zamiast inwestować 150 zł w plastik, o wiele lepiej wydać 100 zł więcej na porządną, skórzaną torebkę Wittchena. Kolejny argument to fakt, że to polska firma, więc możemy wspierać naszych rodaków. Dla mnie to bardzo ważne przy wyborze produktów, które kupuję.

torebki wittchen z Lidla 2018 październik modele

torebki z Lidla październik 2018

Torebki Wittchen Lidl modele

Wszystkie modele torebek Wittchena dla Lidla produkowane są z naturalnej skóry włoskiej. Co ciekawe, Wittchen produkuje swoje skórzane torebki z aż 6 różnych rodzajów skór, co gwarantuje dużą różnorodność wśród torebek.

Moim faworytem jest szmaragdowa torebka Wittchena, ozdobiona troczkami oraz brązowa z puchatym breloczkiem. Ciekawa jestem na jakie modele trafię 6 października 2018 r., może być różnie biorąc pod uwagę tak duże zainteresowanie torebkami Wittchen z Lidla.

torebki wittchen z Lidla 2018

torebki z Lidla październik 2018

torebki wittchen z Lidla 2018 październik

Torebki Wittchen w Lidlu październik 2018

Comments

  1. avataran says

    Torebki wittchen’a, choć skórzane, też są produkowane w chinach. 279zł to cena zbliżona do cen wyprzedażowych w ich firmowym sklepie online. Podsumowując, średnia to okazja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge