Książki o modzie – co warto teraz kupić i przeczytać?

W księgarniach możemy znaleźć coraz więcej książek, które każda fashionistka musi mieć w swojej biblioteczce. Jakie książki o modzie warto teraz kupić?

 

Sukces według Teen Vogue. Praktyczne porady tych, którzy rządzą światem mody

Zdecydowanie polecam to wydanie. Książka po prostu odurzyła mnie ogromną ilością kolorowych zdjęć świetnej jakości. Zaraz po tym, jak otrzymałam to wydanie wprost nie mogłam oderwać oczy od kolorowych zdjęć! Jeśli chodzi o treść… w bardzo ciekawy i czytelny sposób zostały podzielone porady odnośnie rożnych dziedzin z branży mody. Czyta się jednym tchem i od razu ma się ochotę wszystko wcielić w życie. Tym bardziej, że cenne wskazówki przekazują same modowe autorytety. Cena: 49,90 zł.

 

Sukces według teen vogue Sukces według teen vogue

 

Sukces według teen vogue

Coco Chanel. Życie intymne

To bardzo ciekawa książka o najbardziej inspirującej mnie projektantce mody – Coco Chanel. Autorce książki – Lisa Chaney udało dotrzeć się do niepublikowanych wcześniej pamiętników i listów miłosnych Chanel. Dzięki nim “Coco Chanel. Życie intymne” opisuje wiele faktów z arcyciekawego życia projektantki. Zakazana miłość, narkotyki i sekrety artystycznej bohemy. On był szarmancki i uwodzicielski. Ona, choć miała wątpliwości, czy powinna zadawać się z Niemcem, nie mogła się mu oprzeć. Trwała wojna. Coco Chanel i baron von Dincklage zostali kochankami. Ich romans był na językach całego Paryża. Tego nie ma w żadnej innej biografii o Coco Chanel. Książkę czyta się naprawdę lekko, co jakiś czas lektura urozmaicana jest interesującymi fotografiami. Książka kosztuje nie wiele jak na takie wydanie i według mnie jest to naprawdę nie wielki wydatek jak na tak obszerną i ciekawą publikację. Polecam! Cena: 39,90 zł.

 

coco chanel życie intymne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge