Kupuj taniej w Internecie – H&M, ASOS, PULL&BEAR i wiele innych

Nie wiem jak Wy, ale ja kupuję masę rzeczy przez Internet. Moim zdaniem wiele rzeczy można kupić tam taniej, a dzięki takim serwisom jak kodyrabatowe.pl można kupować jeszcze taniej. Wypróbowałam i naprawdę polecam, bo można sporo zaoszczędzić!

Tak na naprawdę to od kiedy zaprzyjaźniłam się z serwisem KODYRABATOWE.PL, to wiele zakupów planuję właśnie pod ten serwis, dzięki któremu mam zniżki w różnych sklepach i rabaty, często dostanę coś gratis. Dla mnie to naprawdę przyjemne, gdy mogę kupić coś 50% taniej, albo mam możliwość wydrukowania sobie kuponu o wartości 50 zł i zrobienia zakupów w sklepie z kosmetykami, nie płacąc za nie zbyt wiele.

Ja korzystam z tego serwisu w ten sposób, że wchodzę na stronę i przeszukuję listę obecnie dostępnych zniżek. Jeśli właśnie mam zamiar kupić sobie bordowy płaszczyk, to znajduję zniżki do sklepów z ubraniami, przeglądam rzeczy, porównuje bordowe płaszczyki i kupuję najładniejszy, zawsze ze zniżką oczywiście. Powoli zaczynam odzwyczajać się od chodzenia po galeriach handlowych.

Kody rabatowe

Korzystanie ze zniżek jest banalnie proste. Wybieracie sobie sklep i klikacie w okienko, dzięki któremu możecie skorzystać z danej zniżki. Powyżej przykład dla sklepu ASOS. Całkiem niedawno aktywna była zniżka 20% na cały asortyment z tego sklepu. Klikacie “Pokaż kod i otwórz strone” i już możecie robić zakupy tańsze o 20%. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to genialny sposób na kupowanie taniej w Internecie.

`kody rabatowe

 

 

Comments

  1. avatar says

    Od dawna znam tą stronę ale szczerze mówiąc jakoś się w nią bardziej nie zagłębiałam – i jak widać źle zrobiłam!:)
    Na pewno zacznę częściej na nią zaglądać 🙂 Takie zniżki to super sprawa, zwłaszcza, że uwielbiam robić zakupy przez internet 🙂

    Pozdrawiam ciepło!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge