Elegancka stylizacja na wyjście do teatru z lakierowaną spódnicą

Lakierowana spódnica to moje odkrycie tego miesiąca. Mierzyłam ją zarówno do eleganckich koszul i gładkich bluzek, jak i do stretowych elementów. W tym zestawieniu z białą ramoneską i czarnymi koturnami z lakierowanym czubkiem. Ten zestaw to moja stylizacja na wyjście do teatru, w tym przypadku do Teatru Roma na spektakl “Deszczowa piosenka”.

Lakierowana skóra/ekoskóra należy do największych trendów jesień/zima 2013. Pierwszy raz lakierowane spódnice zwróciły moją uwagę na lookbooku Topshop Unique (londyńska kolekcja) oraz w kolekcji Versace (ten dom mody od dawna lansuje lakierowana skórę, ale jak dla mnie – prawie zawsze w kiczowatym wydaniu). Piękny lakierowany płaszcz widziałam też w kolekcji Burberry. Kolekcje projektantów to świetna inspiracja, i to właśnie one natchnęły mnie do tego, aby mieć w swojej szafie właśnie lakierowaną spódnicę.

W tym zestawieniu lakierowana spódnica idealnie dopasowała się do białej ramoneski. Z jednej strony elegancko, ale z drugiej nieco streetowo, takie połączenia podobają mi się najbardziej. Tak ubrana wybrałam się do Teatru Roma na spektakl “Deszczowa Piosenka”, i tym samym to moja propozycja na elegancki set, idealny na taką okazję jak wyjście do teatru. Co ciekawe, na spektakl zaprosiła nas marka KIWI (aby sprawdzić, czy ich produkty faktycznie są odporne na deszcz 🙂 ), a wyjście do teatru było kolejną okazją do blogerskiego spotkania.

Lakierowana spódnica

w białej ramonesce

Lakierowana spódnica

Lakierowana spódnica

Lakierowana spódnica

biała ramoneska z ćwiekami h&m

Lakierowana spódnica

czarna lakierowana spódnica

czarne koturny z lakierowanym czubkiem

Lakierowana spódnica

Biała ramoneska h&m

SPÓDNICA – frontrowshop.com
RAMONESKA – h&m
BUTY – butik
ŁAŃCUCH – new look

Comments

  1. avatar says

    Spódnica rewelacyjna i nada się chyba nie tylko do teatru – ale faktycznie, z pewnością powinno się ją zakładać tylko na specjalne okazje:) Oprócz tego bardzo podobają mi się buty, nogi w nich wyglądają świetnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge