Warsaw Fashion Weekend 2013 – relacja z pokazów

Z lekkim opóźnieniem, ale mam dla Was moją relację z Warsaw Fashion Weekend. Dopiero co wróciłam z Fashion Week Poland w Łodzi i nadrabiam moje zaległości w publikacjach z różnych modowych eventów. Wróćmy więc jeszcze raz do warszawskiego weekendu pełnego pokazów mody, ciekawych spotkań i modowych inspiracji. Na to nigdy nie jest za późno!

Warsaw Fashion Weekend trwał trzy dni. Ja na pokazach mody pojawiłam się w sobotę i w niedzielę. Krajem, który był miastem inspiracją w tej edycji była Szwajcaria. To z kolei zainspirowało mnie do tego, aby przypomnieć sobie modę uliczną w Zurychu, w którym dane mi kiedyś było gościć, niestety tylko na jeden dzień. Nie będę wymieniać wszystkich, którzy brali udział w tej edycji Warsaw Fashion Weekend. Napiszę tylko o tych, którzy najbardziej mnie zainspirowali, których kolekcje wzbudziły mój największy zachwyt.

W momencie, w którym dotarłam do Hali EXPO swój występ zaczynał młody zespół The Dumplings – odkryty po części przez Łukasza Jakóbiaka, o którym wspominał na “Śniadaniu Blogerów”. Zespół faktycznie genialny! Zawsze byłam fanką brzmień electro. Chwilę później zaczął się specjalny pokaz La Bohemia dla fundacji “Mimo wszystko” Anny Dymnej, w którym wystąpiły gwiazdy i… modowe blogerki. Warto było zobaczyć pokaz Little Black Dress i mojego faworyta całego wydarzenia czyli Bartka Malewicza (pokaz ten odbył się w sobotę).

warsaw fashion week 1

 

Chwilę po tym jak wpadłam na Warsaw Fashion Weekend swój koncert rozpoczął zespół The Dumplings. Od pierwszych dźwięków stałam się ich wierną fanką! Dźwięki electro świetnie komponują się z pokazami mody.

 

warsaw fashion week 2

 

Moimi gośćmi na czas Warsaw Fashion Weekend byli kochani Ania i Kuba z pomorskiego bloga fashionable.com.pl. Zaprzyjaźniłam się z nimi od pierwszego wejrzenia i pewnie jeszcze nie raz zobaczycie nas na wspólnych zdjęciach i różnych modowych wydarzeniach. Na zdjęciu z Anią.

warsaw fashion week 3

warsaw fashion week

 

Przesympatyczny Łukasz Jakóbiak, który świetnie spełnia się w roli prowadzącego i duszy towarzystwa!

warsaw fashion week 4

warsaw fashion week 5

 

Na hali ze stoiskami spotkałam kolejną zaprzyjaźnioną “bratnią duszę” – Adama Chowańskiego. Z Adamem poznałam się na jednym z pierwszych ważniejszych spotkań modowych blogerów jakieś xxx lat temu, ale polubiliśmy się od pierwszego kieliszka pamiętnego szampana i tak już nam zostało ;-). Adam jest stylistą i personal shopperem, zapraszam na jego stronę chowanski.pl.

warsaw fashion week 7

 

Jedną z sukienek, która wzbudziła mój ogromny zachwyt była barokowa i misternie uszyta sukienka prowadzącej. Bajeczna!

warsaw fashion week 8

 

Dla mnie absolutnie najlepszym pokazem był pokaz Bartka Malewicza. Kibicuję mu już od dawna, kocham praktycznie wszystkie jego projekty. Jego kolekcje są unikalne, oryginalne, ale nadają się do noszenia na co dzień lub na większe okazje. Mogłabym nosić praktycznie wszystko co wychodzi pod jego nazwiskiem.

warsaw fashion week bartosz malewicz 2

warsaw fashion week bartosz malewicz 2

warsaw fashion week bartosz malewicz 2

warsaw faashion week bartosz malewicz 5

warsaw fashion week bartosz malewicz

 

I na koniec przepiękna i przeurocza sukienka z pokazu Little Black Dress. Dopóki nie zobaczyłam tej sukienki, myślałam, że o “małej czarnej” powiedziano już wszystko. Okazuje się, że cały czas można stworzyć coś prostego, ale tak bardzo unikalnego! Brawo!

warsaw fashion week little black dress
zdjęcia: fashionable.com.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge