Torebki Wittchen ponownie w Lidlu od grudnia – KOLEKCJA + CENY

Wittchen ponownie w Lidlu! Skórzane torebki, cieszące się wspaniałą jakością będzie można ponownie kupić w znanym dyskoncie spożywczym. W grudniu pojawi się nowa kolekcja torebek Wittchen w Lidlu. Jakie modele będą dostępne w tym rzucie? Ile tym razem będą kosztować torebki? Od kiedy będą dostępne w sklepach?

źródło zdjęcia: galeria-amber.com.pl

Torebki Wittchen w Lidlu grudzień 2018

Najnowsza kolekcja torebek Wittchen pojawi się w Lidlu od dnia 1 grudnia 2018 roku. Wszystkie rzeczy są wykonane z najwyższej jakości włoskiej skóry. Za torebkę trzeba będzie zapłacić 189 zł. W kolekcji pojawią się również piękne portfele skórzane, oraz rękawiczki i paski. Z pewnością są to wspaniałe pomysły na zrobienie prezentu zarówno sobie, jak i bliskiej osobie. Dodam, że zarówno portfele, jak i paski czy rękawiczki zawsze są pięknie zapakowane w porządne, tekturowe pudełka. Dzięki temu są już przygotowane do tego, aby dać je komuś na prezent. 

W sezonie przedświątecznym i przedsylwestrowym Wittchen promuje głównie małe torebki, które idealnie przydadzą się do eleganckich kreacji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz z Nocą Sylwestrową. Co ważne, nie są to torebki na jeden wieczór, ponieważ z powodzeniem można nosić je do płaszczy czy kurtek. Torebki Wittchen dla Lidla są porządnie wykonane i nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości co do ich jakości.

W ofercie Wittchen dla Lidla na grudzień 2018 znajdą się takie produkty:

 • 35 wzorów skórzanych torebek
 • 16 wzorów rękawiczek
 • 13 wzorów pasków
 • 33 wzory portfeli 

Czytaj więcej:

lidl wittchen torebki grudzień 2018

kolekcja Wittchena dla Lidla na grudzień 2018

skórzane portfele wittchen lidl

kolekcja Wittchena dla Lidla na grudzień 2018

skórzane rękawiczki wittchen lidl

kolekcja Wittchena dla Lidla na grudzień 2018

torebki wittchen w lidlu 2018

kolekcja Wittchena dla Lidla na grudzień 2018

lidl wittchen

kolekcja Wittchena dla Lidla na grudzień 2018

Jakość torebek Wittchen z Lidla – cała prawda!

Co mogę powiedzieć o jakości torebek Wittchen zakupionych w Lidlu? Jakoś tych torebek miałam okazję ocenić na sobie, ponieważ noszę te torebki już kilka lat (właściwie to około dwóch). Posiada również czerwony portfel, który kupiłam sobie rok temu na święta. Mimo zimy, deszczu, śniegu, wystawianiu ich na trudne warunki atmosferyczne, torebki Wittchen kupione w Lidlu pozostają wręcz nienaruszone. Po sezonie torebka wygląda jak nowa. 

Skórzane torebki Wittchen z Lidla kosztują mniej więcej tyle, co sztuczne torebki z sieciówek “made in China”. Miałam mnóstwo torebek z sieciówek, Mohito, Reserved, H&M i wiele innych. Wszystkie służą praktycznie jeden sezon i po dłuższym użytkowaniu zawsze widoczne są zniszczenia, zawsze widać ślady użytkowania, co nie wygląda zbyt elegancko. Co innego skórzana, porządna torebka, w którą warto zainwestować. Poniżej zdjęcia moich dwóch torebek, które przetrwały ze mną już nie jeden, ale kilka sezonów. Oceńcie same – czy widać na nich jakiekolwiek zniszczenia?

torebka wittchen na łańcuszku

moja torebka Wittchen zakupiona w Lidlu

stylizacja z torebką wittchen 2018

moja torebka Wittchen zakupiona w Lidlu

Comments

 1. avatar says

  Dzięki za info, nawet nie wiedziałam, że takie fajne modele można tam spotkać. Taka klasyczna torebka w stonowanym kolorze będzie pasowała do wielu stylizacji. Nie lubię dodatków, które wykorzystam tylko raz, a potem się tylko kurzą na dnie szafy 🙂

 2. avatarSzara myszka says

  Fajnie że Lidl co roku robi takie akcje z Wittchen, można kupić fajne produkty w przestępnych cenach. Tylko te tłumy w sklepach na promocji odstraszają 😉

 3. avatar says

  Ja po tym co ostatnio zobaczyłam omijam takie oferty. Rozumiem, że to super okazją ale to jak kobiety zachowują się, żeby “upolować” okazje przechodzi ludzkie pojęcie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge