Naklejki na paznokcie metaliczne typu MINX – złote i srebrne

Właśnie dotarły do mnie metaliczne paznokcie typu MINX, zamówiłam je od razu w kolorze srebrnym i złotym. Moim zdaniem takie paznokcie mogą być bardziej efektowne od najlepszej biżuterii!

Czym są metaliczne naklejki na paznokcie typu MINX? Są to tak naprawdę polimerowe, elastyczne naklejki, które nakłada się na paznokcie po uprzednim ich delikatnym podgrzaniu (np. nad żarówką). Mówi się, że Beyonce dobre 4 lata temu jako pierwsza amerykańska gwiazda zaprezentowała ten nowy trend noszenia paznokci. Po niej szybko takie metaliczne paznokcie zaczęły pojawiać się na dłoniach takich gwiazd jak Victoria Beckham, Christina Aguillara, Rihanna czy Katy Perry.

Pierwszy raz będę eksperymentować z tego typu metalicznymi naklejkami. Dziś dostałam pierwsze dwa zestawy – złoty i srebrny, jeszcze nie wiem od którego zacząć, chyba na pierwszy ogień pójdzie złoty. Jest trochę zabawy z nakładaniem tych naklejek, ale efekty mogą być naprawdę rewelacyjne. Mój wrodzony brak cierpliwości pewnie nie pozwoli mi zrobić tego idealnie, ale na pewno relacja pojawi się na blogu.

Naklejki na paznokcie metaliczne typu MINX srebrne
Naklejki na paznokcie metaliczne typu MINX złote

| NAKLEJKI NA PAZNOKCIE METALICZNE TYPU MINX – 8 ZŁ, ALLEGRO |

Comments

  1. avatarxx says

    będzie coś o modowych blogerach?! Jakieś małe porady. Czy powinni robić zdjęcia naturalne, w stylizacjach codziennych czy raczej pozowane w stylizacjach typu aby zrobić zdjęcie w byle czym i tak to wezmą?!

  2. avatar says

    Czy naklejki wytrzymują kontakt z wodą? I dlaczego muszę podawać e-mail, żeby móc zamieszczać komentarze? Mam nadzieję, że moja skrzynka nie zostanie zasypana spamem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge