Nietypowe pomysły Polaków na biznes w czasie kryzysu

Zarabianie przez Internet stało się w czasach pandemii jak na wagę złota. Istnieją lepsze lub gorsze sposoby, ludzie radzą sobie na różne sposoby, aby przetrwać czas pandemii. Polacy nie próżnują i tworzą coraz to nowsze pomysły na biznes w sieci. Ich przedsięwzięcia okazują się jednak dosyć kontrowersyjne.

jak zarabiac w czasie pandemii

Premierowe gry od Wazdan— czym zaskoczył polski producent?

Choć formalnie Wazdan jest zarejestrowany na Malcie, to tak naprawdę ma polskie korzenie. Ten coraz popularniejszy dostawca gier kasynowych został bowiem stworzony i po dziś jest zarządzany przez Michała Imiołka. Między innymi z tego powodu, maszyny Wazdan są aż tak popularne pośród graczy pochodzących z Polski. Ostatnimi czasy mają oni zaś dużo powodów do radości, ponieważ w sieci pojawiło się kilka ciekawych slotów tego producenta.

Gem Splitter z ponad 50 tys. linii wypłat

W ostatnich latach coraz więcej graczy preferuje maszyny Multiways, czyli takie, w których liczba linii wygrywających jest naprawdę duża. Maszyną tego typu jest Gem Splitter, czyli najnowsza gra wydana przez Wazdan. Tu wygrywać można na bagatela 50049 sposobów! Pozytywne wrażenie wywiera też maksymalna wysokość wygranej dostępnej w grze. Może ona wynosić nawet 9000x stawki.

Poza tym Gem Splitter to gra pełna rozwiązań, z których słynne są Wazdan automaty online. Gracz może więc tu ustalić tempo kręcenia bębnów, czy też zaryzykować i postarać się o dublowanie wygranych przez słynną opcję gamble. Ponadto Gem Splitter wyposażono w jeszcze jedną funkcję, która pozwala dopasować rozgrywkę pod własne preferencje. Mianowicie gracz może (za pomocą przycisku złożonego z papryczek) ustalić poziom zmienności wyników rozgrywki. Im on wyższy, tym większe ryzyko, ale też wyższe wygrane.

Jako nowoczesny video slot Gem Splitter to też gra atrakcyjna wizualnie, która działa płynnie zarówno na stacjonarnych, jak i przenośnych urządzeniach. W dodatku grę opatrzono kilkoma bonusami, w tym szansą na zdobycie darmowych spinów. Zasadniczo jednym minusem Gem Splitter jest nie najwyższy (choć wciąż przyzwoity) poziom RTP. W tej grze statystyczne szanse na wygraną wynoszą 96,27%.

Reel Joke — klasyka w nowoczesnym wydaniu

Klasyczne automaty do gry chyba nigdy nie wyjdą z mody. Większość graczy wprost uwielbia automaty owocowe, czy te, w których najważniejszą rolę pełnią symbole karciane. Jednakże gier tego typu są już setki jak nie tysiące, a więc twórcy muszą się postarać, by czymś się wyróżnić.

Wazdan w przypadku Reel Joke postawił na klasykę połączoną z poczuciem humoru. Widać to już w samej nazwie gry, którą można przetłumaczyć na „Bębnowy Dowcip”. W samej grze najważniejszy jest jednak symbol jokera. Działa on zarówno jako Wild, tak i Scatter.  Świetnie prezentuje się też warstwa bonusowa, gdzie zdobyć można mnożniki, czy gratisowe obroty.

Otoczka gry jest barwna i zabawna. Postać samego jokera przedstawiono we wręcz karykaturalny sposób. W tle rozbrzmiewa zaś nieco cyrkowa ścieżka dźwiękowa. Reel Joker to maszyna, która jednocześnie wywołuje emocje i sprawia, że na twarzy gości uśmiech. I w typ przypadku za minus można uznać dość przeciętny poziom wskaźnika RTP, który opiewa na 96,20%.

Power of Gods: Egypt, czyli kolejny klasyk

Starożytny Egipt to kolejny temat, który niezwykle często pojawia się w świecie gier hazardowych. Tak też jest i w przypadku Power of Gods: Egypt. Naturalnie rozgrywka toczy się na tle piramid, a jej bohaterami są antyczni bogowie, w tym Ra, Isis oraz Ozyrys.

W tym automacie z 2020 roku rozgrywka przebiega na standardowej planszy 3×5, której jednak towarzyszy całkiem sporo, bo 243 linie wypłat.  Power of Gods: Egypt to prawdziwy raj dla poszukiwaczy darmowych spinów. W tej grze FS można bowiem zdobyć na aż trzy sposoby. W dodatku, podczas gratisowych zakręceń, można jeszcze uzyskać mnożnik wygranej. Jego wartość maksymalna to x7. Jeszcze jedną funkcją specjalną jest Wild rozszerzający się na pozostałe bębny.

Może i pod względem fabularnym Power of Gods: Egypt nie jest najbardziej przełomową grą w historii, to warto w nią zagrać chociażby dla samych bonusów. Podkreślić trzeba też dobre wykonanie techniczne, a zwłaszcza płynne animacje. RTP tej maszyny wynosi 96,19%.

Telly Reels, czyli hazard w telewizyjnym wydaniu

Maszyna Telly Reels to kolejny dowód na to, że pracownikom Wazdan nie brakuje ani kreatywności, ani poczucia humoru. Rozgrywka toczy się tu bowiem… na ekranie starego telewizora. Po lewej stronie widoczny jest ekran, gdzie toczy się rozgrywka, a po prawej szereg suwaków.

W Telly Reels gracz ma do czynienia z planszą złożoną z czterech rzędów i pięciu bębnów. Liczba linii wygrywających jest stała i wynosi dwadzieścia. To też kolejny nowy slot Wazdan, w którym pojawia się mnóstwo bonusów. Wśród nich dostępne są symbole Wild i Scatter, mnożniki, darmowe spiny oraz funkcja Gamble. Najciekawszy jest jednak Mini Telly Bonus, który w zasadzie jest dodatkową grą.

Gra intryguje również grafiką. Oko szczególnie cieszą animacje, które pojawiają się po trafieniu kombinacji wygrywającej. Wtedy to na ekranie zauważyć można efektowne błyski łączące symbole zawarte w danej kombinacji. Maksymalna wysokość pojedynczej wygranej w Telly Reels to około 2000x stawki zakładu.  Statyczne szanse na wygraną w tej grze wynoszą zaś 96,19%.

Sonic Reels — prawdziwa mieszanka wybuchowa

Jedną z ciekawszych premier Wazdan w ostatnim czasie była gra Sonic Reels. Stylistycznie łączy ona różne motywy. Sam tytuł wskazuje, że jest to gra muzyczna. Rzeczywiście po bokach ekranu ustawione są dwa animowane głośniki. Z drugiej jednak strony symbolika ukazana na bębnach to absolutna klasyka, a kombinacje wygrywające układa się głównie ze znaków owocowych. Jakby tego było mało, to oprawa tła kojarzy się z przestrzenią kosmiczną. Całość prezentuje się jednak spójnie i przyjemnie, tym bardziej że w tle rozbrzmiewa relaksująca ścieżka dźwiękowa.

Sonic Reels zaskakuje też budową planszy, która jest ułożona z trzech rzędów oraz sześciu bębnów. W grze pojawia się 729 linii wygrywających. Bonusy wiążą się głównie z głośnikami osadzonymi po bokach ekranu. Ten po lewej stronie wiąże się z mnożnikami, a ten po prawej przynosi graczowi dodatkową nagrodę. Parametr RTP wynosi tutaj 96,24. Spoglądając na listę premier, można więc dojść do wniosku, że Wazdan obecnie tworzy gry, w których to statystyczne szanse na wygraną nieznacznie przekraczają 96%.

zarabianie w czasie pandemii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge