Odkrycie: rewelacyjny tusz do rzęs – efekt sztucznych rzęs

Dziś news do działu kosmetyków, a w nim – moje kolejne kosmetyczne odkrycie. Wśród tuszy do rzęs jest już wiele takich, które gwarantują efekt sztucznych rzęs, a tak naprawdę są to tylko czcze obietnice producentów. Wreszcie znalazłam tusz do rzęs, który naprawdę daje efekt sztucznych rzęs!

Tusz dający efekt sztucznych rzęs

Od jakiegoś czasu marzy mi się przedłużanie rzęs, ale póki co jeszcze nie mogę zdecydować się na ten zabieg. Bardzo możliwe, że wcale się na niego nie zdecyduję, bo odkryłam właśnie rewelacyjny tusz Ace Of Face, który autentycznie daje efekt sztucznych rzęs. Testowałam już wiele takich tuszy, które to rzekomo miały przedłużać rzęsy “na kilometr” i póki co wszelkie te obietnice były marketingową ściemą. Do czasu, kiedy poznałam tusz do rzęs Ace Of Face.

Tusz Ace Of Face

Tusz Ace Of Face występuje na 3 poziomach, na każdym poziomie można wybierać pomiędzy dwiema szczoteczkami. Poziom 1 jest najmniej pogrubiający, a poziom 3 daje największy efekt sztucznych rzęs. Wybrałam więc poziom 2 i poleciałam do domu szybko go wypróbować. Muszę przyznać, że już na 2 poziomie efekt jest naprawdę rewelacyjny, a co może dziać się przy 3? Na pewno to sprawdzę, gdy skończy mi się to opakowanie.

Tusz ACE OF FACE

Co ciekawe, w mojej drogerii tusze te wyeksponowane są na specjalnym stojaku. W sumie z ciekawości zwróciłam na nie uwagę, bo lubię testować nowe kosmetyki. Okazało się, że za nic nie mówiącą mi marką Ace Of Face stoi… marka Gosh! 🙂 A ta marka posiada naprawdę dobre jakościowo kosmetyki. Musiałam więc wypróbować ten tusz do rzęs.

Tusz Ace Of Face

Nie będę opisywać samego tuszu, jego składu itp., bo to wszystko jest już w sieci i jak ktoś będzie zainteresowany, to sobie poczyta. Chciałam tylko podzielić się z Wami moim odkryciem odnośnie tego tuszu i o tym, że wreszcie spotkałam taki tusz, który naprawdę daje efekt sztucznych rzęs! 🙂

Tusz Ace Of FaceTusz Ace Of FaceTusz Ace Of Face

tusz Ace Of Face 2 poziom – 39,90 zł

Comments

  1. avatarShaquil says

    Jak dla mnie to rzęsy po tym tuszu wyglądają odpychająco. Swoje zdanie opieram na zdjęciu bez szczoteczki (4 od dołu). Jakieś takie właśnie posklejane, powykrzywiane, nierównomiernie pogrubione po prostu nie… Ładne rzęsy powinny być długie, gładkie, ładnie poodzielane, równomiernie pogrubione i podkręcone – bez takich skrzywień. Może się nie znam, ale z drugiej strony moje poczucie estetyki w zupełności tu wystarcza bo komu jak nie takim ludziom jak ja ma się podobać efekt zastosowania kosmetyku? I to tak po prostu podobać bez wchodzenia w szczegóły? A tu patrzę i mi się po prostu nie podoba 😛

    P.S. Tak poza tym to fajny masz blog 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge