Perfumy, którymi można uwieść mężczyznę – czy istnieją?

Czy można uwodzić mężczyzn zapachem? Badania potwierdzają, że… tak! Oczywiście sam piękny zapach nie wystarczy, jednak z pewnością może okazać się pomocnym dodatkiem w całym procesie uwodzenia i zdobywania mężczyzny. Jakie zapachy są najbardziej skuteczne?

uwodzenie zapachem

Czy perfumami można uwodzić mężczyzn?

Czy wiesz, że dobór odpowiednich perfum to klucz do każdego męskiego serca? Po tym artykule może lepiej zdacie sobie sprawę, że odpowiednie perfumy mogą być niezwykle pomocne podczas wzniecania romantycznych chwil. Dzięki charakternym perfumom wybrany mężczyzna pobudzony określoną wonią nie będzie potrafił myśleć o niczym innym, jak tylko o kobiecie, z którą kojarzy mu się niezwykły aromat. Chyba każdej kobiecie na tym zależy podczas randki, prawda?

Co na ten temat mówią specjaliści oraz naukowcy? Im lepiej dobrany do chemii własnego organizmu, tym większa szansa na oczarowanie mężczyzny. Zapach determinuje nie tylko nasz stan umysłu, a to z kolei wpływa na sposób odbierania nas przez innych. Zapachy mogą być zarówno słodkie, kojarzące się z niewinnością, oraz drapieżne, które przywodzą na myśl raczej te niegrzeczne skojarzenia. Wybierając perfumy warto przeczytać ich opis, który wiele mówi o specyfice danego zapachu. Wybierając perfumy na randkę warto postawić na selektywne marki, które posiadają bogate i głębokie nuty zapachowe, które długo utrzymują się na skórze np. perfumy damskie Gucci.(najtańsze znajdziecie na Ceneo.pl).

Przykładowo jeśli w opisie znajdziemy takie fragmenty jak na przykład ten “to połączenie świeżości owoców i pikantności różowego pieprzu, które następnie przechodzi w uzależniające akcenty gorzkiej czekolady i akordu Hypnotic, by na końcu zostawić za sobą trwały zapach ciepłych nut drewna i ambry” to już możemy mieć pewność, że mamy doczynienia z zapachem bardziej drapieżnym. Kiedy jeszcze pojawia się taka notka “perfumy, które działają na zmysły i wzajemne pożądanie godzina po godzinieto możemy być pewne, że takie perfumy mogą oddziaływać na zmysły. Warto więc je sprawdzić na sobie oraz… na randce. 

perfumy-jak-afrodyzjaki

Jakie perfumy wybrać na randkę?

Na liście najczęściej polecanych perfum na randkę znajdziecie takie zapachy jak Ralph Lauren. Romance Midnight, Dior. Miss Dior Absolutely Blooming, Michael Kors Sexy Amber oraz Carolina Herrera. Good Girl czy Marc Jacobs perfumy damskie Daisy So Intense. Oczywiście perfumy te kupujcie tylko i wyłącznie w certyfikowanych perfumeriach, bo takie marki selektywne mogą być sprzedawane tylko w określonych miejscach jak perfumerie Sephora czy Douglas. Jeżeli takie selektywne perfumy sprzedawane są w jakichś małych, nierenomowanych perfumeriach, to często są to po prostu podróbki. Marki selektywne nie zgadzają się na to, aby np. perfumy Dior sprzedawane były w jakiejś osiedlowej drogerii. Nie wiem dokładnie jak to działa prawnie, ale słyszałam o takich restrykcjach. Warto się głębiej dowiedzieć, jeżeli chcemy mieć pewność, że kupujemy oryginalne perfumy. 

Pewne siebie kobiety, które chcą uwodzić i kusić swojego partnera powinny sięgać po perfumy z nutą piżmową. To jeden z najczęściej wybierany nut zapachowych, jeśli chodzi właśnie o kuszenie, uwodzenie, podkreślenie swojej atrakcyjności. Dla słodkiej kusicielki poleca się również perfumy z kategorii goumand. Są to kompozycje, które zawierają słodkie nutki znane niegdyś jedynie z cukierni. Pachnidło przepełnione aromatem waty cukrowej zadebiutowało w 1992 roku, szybko zdobywając serca kolejnych kobiet i wyznaczając nowy rozdział luksusowego perfumiarstwa. Co jeszcze? Na liście często wybieranych perfum na randkę znajdziecie również Michael Kors perfumy damskie. Po tym artykule już powinnyście wiedzieć, jakie perfumy wybrać na randkę, jakie zapachy mogą uwodzić i kusić partnera. Powodzenia!

perfumy na randke

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge