Kuchenny zestaw pięknych mebli za 450 zł? Tutaj je kupisz!

W sklepach meblarskich można trafić na naprawdę okazyjne wyprzedaże. Specjalnie dla nas wybrałam kilka, a jedną z nich jest moim zdaniem perełka, czyli zestaw kuchennych mebli za 450 zł. Gdzie znaleźć zestaw mebli kuchennych za tak niską cenę? Już Wam zdradzam!

kup meble BRW korzystając z picodi cashback

Tanie meble kuchenne z BRW za 450 zł

Okazuje się, że można urządzić sobie kuchnię za tak niską cenę. Muszę przyznać, że sama jestem zaskoczona, iż można kupić zestaw kuchennych mebli w tak niskiej cenie. Gdy urządzałam mój dom, wybrałam meble kuchenne z IKEA, a za komplet wyszło mnie ponad 10.000 tys., co w obecnych czasach wcale nie jest dużą kwotą. Jak się okazuje nawet meble nie na wymiar można tak dopasować, że finalnie wyglądają one tak, jakby jednak były robione na wymiar. Okazuje się, że korzystanie z promocji sklepów to jeden sposób na obniżenie ceny, ale jest jeszcze drugi sposób – skorzystanie z opcji caschback czyli zwrotu części pieniędzy za zrobione zakupy. Poznaj Picodi cashback.

Przykładowo wydając 1000 zł na zakupy w BRW, otrzymacie 10% zwrotu czyli… 100 zł. Jak skorzystać z tego typu opcji zwrotu pieniędzy za zakupy? Wystarczy zarejestrować się na serwisie Picodi.pl. To jeden z największych serwisów z kodami zniżkowymi, który umożliwia otrzymywanie cashbacku czyli zwrotu za zakupy. Przez ten serwis można robić zakupy w setkach różnych sklepów internetowych, a za każdy zakup dostawać zwrot. W ten sposób szybko uzbiera się Wam na koncie pokaźna suma. Przecież teraz głównie zakupy robimy w internetowych sklepach. Skorzystanie z Picodi cashback to możliwość szybkiego uzbierania dużej sumy pieniędzy.

Załóż swoje konto na serwisie Picodi.pl

Picodi jak działą

 Jak skorzystać ze specjalnej oferty dla nowych użytkowników?

Kod: PICODI-BRW-10
Gdzie użyć: na swoim koncie Picodi

Ważność: 09.11.2022 – 30.11.2022
Wartość: 10% do max. 100 zł
Warunki: na pierwsze zakupy przez Picodi
 
Jak użyć:
 
1. Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto Picodi.pl – KLIK TUTAJ
2. Wejdź do sekcji “Bonusy”: https://my.picodi.com/pl/account/bonuses i w polu “Wpisz swój kod tutaj…” wpisz i aktywuj podany kod

3. Po dodaniu kodu, w sekcji “Twoje aktywowane bonusy” pojawi się nowy bonus do Black Red White
4. Przejdź do sklepu używając “Idź do sklepu” w tym bonusie i zrób zakupy. Pamiętaj, żeby przed zakupami wyłączyć adblocka i zaakceptować ciasteczka na stronie sklepu!
5. Jeżeli to pierwsze zakupy z Picodi, naliczy się cashback w wysokości 10% wartości zamówienia. Maksymalny zwrot to 100 zł. Jeżeli to kolejne zakupy, zwrot wyniesie do 4,2%.

 
kup meble BRW korzystając z picodi cashback

Picodi cashback – jak to działa?

Oprócz Black Red White, w serwisie Picodi.pl znajduje się ponad… 12.000 sklepów! A na stronie dostępnych jest ponad 80.000 kodów rabatowych. Miesięcznie ponad 4 mln użytkowników robi zakupy przez serwis Picodi.pl i otrzymuje zwroty czyli cashbacki za swoje zakupy. Teraz już chyba większość osób kupuje przez Internet właśnie za pomocą serwisów pozwalających na otrzymanie cashbacku.
 
 
Jeżeli jeszcze nie korzystasz z tej możliwości to najwyższa pora zacząć, bo to są pieniądze, które możesz odzyskać za swoje internetowe zakupy. Po prostu wystarczy, że na dany sklep, w którym robisz zakupy wejdziesz przez serwis Picodi.pl. I to wszystko. Ty robisz zakupy, serwis nalicza cashback, pieniądze szybko pojawiają się na Twoim koncie, abyś potem mógł je wypłacić na swoje konto bankowe. Zobaczcie jak to się opłaca! Teraz Allegro zwraca aż…. 15% za zakupy! Promocja do 28.11. Czyli jak wydacie na Allegro 500 zł, to 75 zł wróci na Wasze konto. Czysty zysk. Inaczej nie można tego nazwać. Z Picodi cashback korzysta już kilka milionów Polaków i codziennie na ich kontach pojawiają się zwroty pieniędzy za zakupy.
 
picodi opinie
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge