Polskie blogerki modowe – jaki jest sekret ich sukcesu?

O polskich blogerkach modowych mówi się głośno od wielu lat, a temat jest cały czas na topie. Dlaczego? Ponieważ to właścicielki modowych serwisów przekształciły swoją pasję w biznes. Różnego rodzaju firmy cały czas chętnie reklamują się na blogach związanych z modą i kosmetykami, ale równie popularne są blogi parentingowe czy lifestyle’owe.

blog o modzie 2019

Polskie blogerki modowe

W ostatnich latach forma zajęcia (lub może nawet pracy) w charakterze blogerki modowej zaliczyła prawdziwą eksplozję popularności. W Internecie kolejne witryny poświęcone modzie, odzieży, akcesoriom i różnego rodzaju stylizacjom powstają jak grzyby po deszczu. Oprócz modowych blogów, popularne są również te o innej tematyce, jak o dzieciach, zdrowym żywieniu czy o grach komputerowych. W moim zestawieniu chciałam przedstawić, które z polskich blogerek modowych zyskały sobie największe uznanie z racji swoich kreacji i pomysłów.

Jaki jest sekret ich sukcesu? Dlaczego jedne z nich są cały czas na topie, a inne znikają tak szybko, jak się pojawiają. Kluczem do sukcesu jest głównie konsekwencja i aktywne prowadzenie bloga oraz swoich kanałów w social mediach. Nie można robić tego na siłę, trzeba to po prostu kochać. Każdy, kto kocha swoją pracę, będzie ją wykonywać z przyjemnością, oraz z należytą starannością. Polskie blogerki modowe na instagramie również cały czas wysuwają się na pierwszy plan. Aby dotrzeć do tych najbardziej popularnych kont, wystarczy wpisać do wyszukiwarki takie zapytania jak np. polskie blogerki modowe instagram, polskie blogerki modowe po 40, polskie blogerki modowe plus size czy polskie blogerki modowe 2019. 

TK MAXX BLOGERKI

polskie blogerki modowe

Polska blogerka modowa – Alicja Zielasko

Alicja, występująca w Internecie pod pseudonimem Alice Point to twórczyni jednego z pierwszych i zapewne także zaliczającego się do ścisłej czołówki pod względem rozpoznawalności i popularności polskiego bloga o modzie. Cechą szczególną prezentowanych przez nią stylizacji jest doskonałe łączenie odzieży dostępnej w popularnych sklepach z produktami dostępnymi także w punktach odzieży używanej oraz gustownie dobieranymi dodatkami. Propozycje Alicji Zielasko trafiają w bardzo szeroki gust odbiorców i do tego bez wątpienia pasują na każdą kieszeń – nie tylko dla osób dysponujących sporymi możliwościami finansowymi.

Polska blogerka modowa -Julia Kaczyńska

Julia Kuczyńska to polska blogerka modowa kryjąca się za zapewne najlepszym i najpopularniejszym polskim serwisem modowym, jakim jest Maffashion. Julia ma na koncie sporą liczbę nagród dla najlepszego bloga roku, internetowego człowieka roku i wiele innych prestiżowych wyróżnień. Jako jedyna blogerka modowa z Polski doczekała się wyróżnienia w prestiżowym, międzynarodowym serwisie Lookbook, a jej kreacje znane są w zasadzie na całym świecie.

Warto podkreślić także fakt, że Julia Kaczyńska jest współautorką nowej marki odzieżowej Staff by Maff, którą tworzy wraz z inną znaną i cenioną na świecie kreatorką mody, Martą Gajewską. Blogerka regularnie współpracuje ze znanymi markami modowymi jak na przykład Bershka, czy też Oriflame. Dla miłośniczek mody Maffashion to zapewne punkt startowy do poszukiwań nowych pomysłów i stylizacji.

Polska blogerka modowa – Eliza Wydrych

Na liście czołowych polskich blogerek modowych nie mogło zabraknąć Elizy Wydrych stojącej za znanym i cenionym blogiem Fashionelka. Jej witryna internetowa jest o tyle interesująca, że nie skupia się ona wyłącznie na modzie, kreacjach i stylizacjach (które rzecz jasna zaliczają się do ścisłej czołówki na polskiej scenie modowej), ale także porusza liczne tematy dotyczące stylu życia.

Znajdziemy tam poradniki dotyczące podróżowania, przepisy kulinarne, opinie na temat książek, a nawet artykuły o charakterze psychologicznym. Jeśli więc interesuje Cię nie tylko sama moda, ale także ogólnie pojęta tematyka lifestyle’owa, to Fashionelka może być naprawdę interesującym serwisem internetowym. A rzecz jasna nie można zapomnieć o tym, czego przede wszystkim dotyczy praca Elizy Wydrych, czyli mody. Prezentowane przez nią stylizacje cechują się wyjątkową uniwersalnością, co oznacza, że praktycznie każda kobieta znajdzie u niej coś w sam raz dla swoich potrzeb i upodobań.

blog lifestyle

Inne Godne Uwagi Polskie blogerki modowe

Powyżej opisałam blogi należące do ścisłej czołówki. Zakładając bloga można zamieszczać przeróżne treści. Inne postaci wybijające się na polskiej scenie modowej zaliczyć możemy na przykład Tamarę Perea (Macademian Girl), Kasię Tusk, czy też Jessicę Mercedes. Z pewnością polskie blogerki modowe nie znikną jeszcze przez wiele lat ze sceny. Szczególnie polskie blogerki modowe na instagramie. Serwis ten cały czas zdobywa coraz to nowszych fanów. 

jak prowadzic bloga i zarabiac

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge