Elegancka stylizacja: sukienka black&white w paski i żółte dodatki

Jednym z najlepszych “przyjaciół” ubrań w kolorach black&white jest kolor żółty. Moim zdaniem idealnie ożywia czarno-białe stylizacje, dlatego warto zainwestować w dodatki w tym kolorze.

Wraz ze zbliżającą się jesienią coraz bardziej desperacko staram się wykorzystać letnie sukienki przy każdej nadarzającej się okazji (czytaj, kiedy słońce sprawia, że wszyscy narzekają na wysokie temperatury). Jednym z moich najbardziej wakacyjnych zakupów jest czarno-biała sukienka z piękną górą w postaci wielkiej falbany. Mimo tego, że rzadko kiedy wpadają mi w oko takie pasiaste ubrania, tak w tej sukience jestem absolutnie zakochana.

Niemniej od razu przystąpiłam do planu ożywienia tej stylizacji żółtymi dodatkami. Muszę przyznać, że naprawdę ciężko jest znaleźć ładne torebki czy buty w żółtym kolorze. Dlatego tym bardziej zachwycam się moimi zdobyczami, takimi jak żółte szpilki na metalowym obcasie by Georgia Rose i genialna soczysta żółta torebka by Steve Madden. Szczególnie torebkę będę eksploatować wtedy, kiedy nadejdą szare jesienne dni.

Sukienka czarno-biała w paski
Sukienka w paski czarno-biała
Sukienka czarno-biała
Żółta torebka Steve Madden
Sukienka z falbanką
Sukienka z falbankami czarno-biała
Żółta torebka
Sukienka letnia w paski
Żółte szpilki na metalowym obcasie
Żółta torebka neonowa
Torebka żółta neonowa
| SUKIENKA – OASAP.COM | SZPILKI – GEORGIA ROSE by SARENZA.PL | TOREBKA – STEVE MADDEN by SARENZA.PL |

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge