Wesprzyj razem ze mną te akcje charytatywne i kup koszulkę

Zakup pięknej koszulki to świetny sposób na to, aby pomagać. Obecnie biorę udział w dwóch akcjach charytatywnych, których celem jest pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Dołączcie razem ze mną do tych akcji! Koszulki są naprawdę wspaniałe. Warto je mieć w swojej szafie.

Akcja charytatywna “Pomagam bo lubię”

„Pomagam bo lubię” to ogólnopolska kampania stworzona z myślą o wszystkich potrzebujących, zarówno dzieciach jak i dorosłych. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży koszulek trafią w ręce wielu organizacji zajmujących się między innymi pomocą dzieciom, niepełnosprawnym, osobom z Zespołem Downa oraz wielu, wielu innym potrzebującym wsparcia. Koszulkę możesz kupić TUTAJ. Podczas wybierania koszulki możesz wybrać jedną z kilkudziesięciu fundacji, które chcesz wesprzeć. Następnie dokonujesz wyboru modelu koszulki (jest ich wiele!). Cena koszulki już od 39 zł. Większość kwoty z zakupu trafia do wybranej przez siebie Fundacji.

Akcja “Pomagam bo lubię” chce zwrócić uwagę na wszystkich cierpiących z powodu niedożywienia, biedy, trudnej sytuacji życiowej, niejednokrotnie pokrzywdzonych przez przemoc w rodzinie. Pomoc chce dostarczyć również ludziom przewlekle chorym, cierpiącym nie tylko z powodu swoich dolegliwości ale również z powodu braku akceptacji ich choroby przez społeczeństwo. Warto pomagać!

pomagam bo lubie

Akcja TK Maxx & Akademii Przyszłości

Jak pamiętacie, z okazji Dnia Dziecka wzięłam udział w charytatywnym spotkaniu w TK Maxx oraz Akademii PrzyszłościTK Maxx od 2014 roku aktywnie pomaga podopiecznym programu Akademia Przyszłości (jest to siostrzany program Szlachetnej Paczki) i wspiera dzieci w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej, które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie, mają trudności w nauce, w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami.

W czerwcu, w sklepach sieci Tk Maxx są sprzedawane charytatywne produkty – limitowana edycja t-shirtów oraz toreb z nadrukami rysownika, Dennisa Wojdy. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie programu Akademia Przyszłości i pomoże potrzebującym dzieciom. Oto jedna z tych koszulek. Wybierzcie się do TK Maxx i poszukajcie czegoś dla siebie. Warto! 🙂

akademia przyszłości

Akcja “Nakarm zwierzaka”

W lipcu wezmę udział w promocji kolejnej charytatywnej akcji “Nakarm Zwierzaka”. Link do akcji podam Wam w momencie, kiedy tylko ruszy sprzedaż tych koszulek. Ja już mam! A Was również zachęcam do tego, aby zdobyć swój egzemplarz i pomóc biednym psiakom, które bez naszego wsparcia są kompletnie bezradne.

akademia przyszłości

Warto pomagać! 🙂

Comments

  1. avatarAsiapaczu says

    Cudownie, że wspierasz takie akcje!
    Zamówiłam jedną koszulkę 🙂
    Ps. Pisz dalej, bo Twój blog jest świetny, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge