Wielka akcja charytatywna ze skarpetkami na Święta. O co chodzi?

Już trzeci raz biorę udział w charytatywnej akcji TK Maxx pod nazwą Dzień Świątecznych Skarpet. Każdy może się do niej dołączyć i wesprzeć Akademię Przyszłości! Każde zdjęcie w skarpetkach z TK Maxx dodane na Instagram oraz/lub na Facebooka z hasztagiem #dzienswiatecznychskarpet to 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii.

skarpetki tk maxx

Dołącz do akcji TK Maxx Dzień Świątecznych Skarpet

Wielką zaletą prowadzenia bloga jest możliwość dołączenia się i promowania różnych akcji charytatywnych. Jedną z moich ulubionych jest akcja TK Maxx pod hasłem “Dzień Świątecznych Skarpet”. Biorę w niej udział już trzeci raz i z wielką przyjemnością wspieram wspaniałą inicjatywę Akademii Przyszłości.

Program wspiera edukację dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Dzięki wolontariuszom, podopieczni programu nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony, wzmacniając w ten sposób pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy, a na ich twarzach zdecydowanie częściej gości uśmiech.

Od dziś (23 listopada 2018 r.) do TK Maxx trafiła kolekcja skarpetek ze świątecznymi motywami. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Dodatkowo, każdy, kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii. 

akcja charytatywna tk maxx dzień swiątecznych skarpet

Jakie skarpetki będzie można kupić w akcji TK Maxx?

Skarpetki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, oczywiści wszystkie z nawiązaniem do klimatu Świąt Bożego Narodzenia. Do mnie trafił model w delikatnych kolorach pudrowego różu i szarości, ale w ramach kolekcji znajdują się również skarpetki z motywami nawiązującymi do płatków śniegu po odważne i różnokolorowe z postaciami, które kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia, czyli Świętym Mikołajem, reniferami i nie tylko. W tym roku obok skarpetek dla kobiet i mężczyzn TK Maxx po raz pierwszy oferuje również skarpetki w rozmiarach dla dzieci! 

dzień świątecznych skarpet tk maxx

Jedno zdjęcie = 5 zł na cele charyatywne!

Zapewniam Was, że świąteczne skarpetki z TK Maxx są bardzo wysokiej jakości i absolutnie fenomenalne pod kątem kolorystyki. Z pewnością okażą się świetnym uzupełnienie outfitu w okresie świątecznym. Warto opublikować swoje zdjęcie w skarpetkach na Instagramie lub na Facbooku, aby móc wesprzeć dzieciaki z trudnych rodzin. Dołączcie do tej sympatycznej skarpetkowej akcji charytatywnej!

Zobacz poprzednie edycje z Dnia Świątecznych Skarpet:

skarpetki tk maxx

Modele skarpetek z poprzednich akcji Dzień Świątecznych Skarpetek

Jak już wspominałam, to już trzecia edycja charytatywnej akcji TK Maxx. Każda z nich wspiera Akademię Przyszłości i pomaga zbierać fundusze na dzieciaki z biedniejszych rodzin. Zobaczcie jak wyglądały skarpetki z poprzednich akcji, to na pewno zainspiruje Was do tego, aby zdobyć w tym roku swoją paczkę świątecznych skarpetek z TK Maxx!

dzien-swiatecznych-skarpet-tk-maxx dzien-swiatecznych-skarpet-tkmaxx tk-maxx-dzien-swiatecznych-skarpet dzien-swiatecznych-skarpet-akademia-przyszlosci dzien-swiatecznych-skarpet-akcja tk-max-dzien-swiatecznych-skarpet

Dołącz do akcji TK Maxx #dzienswiatecznych skarpet

Comments

  1. avatarAnita says

    Uwielbiam bardzo ciepłe skarpetki i chętnie przyłączę się do akcji, szczególnie, że zawsze przyda się pomoc 🙂 i poza tym bardzo lubię ten sklep 🙂 A skarpetki, które masz na sobie są prześliczne 🙂
    Pozdrawiam serdecznie!

    Anita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge