Pomysły na prezenty dla szefa, które zawsze będą trafione

Wybór prezentu często może stanowić problem bez względu na to, komu jest przeznaczony. Niezależnie od tego, czy jest to mama, babcia, wujek, brat, siostra, przyjaciel, partner, czy inna osoba wybór odpowiedniego prezentu, który ma znaczenie, może być trudny. Pomogę Wam rozwiać wątpliwości.

prezent dla szefa

źródło zdjęcia: .theknot.com

Pomysły na prezent dla szefa

Nawet jeśli bardzo dobrze znamy osobę, która, na przykład, obchodzi urodziny, lub chcemy poświęcić uwagę w innych okolicznościach, wybór prezentu może być nieprosty, ponieważ już posiadają określone rzeczy i nie chcą mieć więcej. Z pewnością wiele osób są przyzwyczajone do prezentów takich jak koszulki, książki, kawy, przeniesione kody promocyjne na zakłady u ulubionych bukmacherów w danym kraju (kryterium według którego bukmacherzy są oceniani tutaj) itp. Dlatego wybór prezentu dla szefa może być jeszcze większym wyzwaniem. Szefowie to profesjonaliści, którzy doradzają swoim pracownikom, dzielą się swoim doświadczeniem. Z pewnością takie osoby są świetni w tym, co robią, co wiąże się z wynikami w pracy osobistej i załogi. 

jaki prezent dla szefa

Prezent grupowy lub indywidualny

Mniejszym problem jest zakup i wybór prezentu, jeżeli robi to załoga lub grupa pracowników. Wtedy więcej osób bierze udział i wspólnie mogą łatwiej wymyślić idealny prezent. Niekiedy taka sytuacja może prowadzić do problemów, jeśli istnieją różne opinie i współpracownicy nie mogą uzgodnić, jaki jest najlepszy prezent. Z drugiej strony słuchanie pomysłów innych ludzi może być inspirujące, można połączyć kilka mniejszych prezentów lub wybrać jeden, ale ten, który jest bardzo wartościowy.

Jeśli prezent jest kupowany indywidualnie, warto wiele rzeczy wziąć pod uwagę. Jeśli dobrze znasz swojego szefa, możesz postarać się o prezent zindywidualizowany. Jednak nie tak dużo pracowników wiedzą wystarczająco o swoich szefach, i o niewielu szczegółach dotyczących rzeczy prywatnych wspomina podczas rozmów. W takiej sytuacji podjęcie decyzji o prezencie zajmie więcej czasu i przemyślenia.

Na wybór prezentów może mieć wpływ to, na przykład, co robisz, czym zajmuje się firma, w której pracujesz, etc. Jeśli zajmujesz się pracą edukacyjną, prezent może być związany z nauczaniem. Jeśli zajmujesz się programowaniem, prezent może dotyczyć komputera lub jego komponentów. Uwzględniając specyfikę pracy możesz znaleźć prezent, który symbolizuje to, co robiszZwróć uwagę na wielkość prezentu, ponieważ nie zaleca kupowanie dużego lub kosztownego prezentu dla szefa. Wystarczy dobrze dobrany nieduży upominek, aby Twój szef poczuł się szczęśliwy i wyjątkowy.

Kubek do kawy

Kubek jest standardowym prezentem, który wręcza się przy wielu okazjach, więc świętowanie ważnej daty w życiu szefa może być jedną z takich okazji. Kubek przyda się każdego ranka, gdy szef będzie chciał napić się kawy i obudzić się. Aby uatrakcyjnić ten prezent, możesz poszukać miejsc, w których na kubkach nadrukowane są cytaty i obrazy. W ten sposób na kubku możesz umieścić zabawne zdjęcie, żart lub powiedzenie, którego szef często używa, co zawsze sprawi, że się uśmiechnie i lepiej zacznie swój dzień.

Kalendarz z zakładkami

W kalendarzu Twój szef może zaznaczyć ważne daty, ważne spotkania, wyjazdy, rozmowy, czy urodziny pracowników. Kalendarz można znaleźć w różnych rozmiarach, od najmniejszych do dużych. Możesz także wybrać pomiędzy kalendarzem biurkowym, który szef może trzymać na biurku, a kalendarzem wiszącym na ścianie, który może znajdować się w ważnym i dobrze widocznym miejscu, i będzie służył jako przypomnienie o ważnym wydarzeniu. Kalendarz może być prosty, w jednym lub kilku kolorach i może zawierać motywy natury, zwierząt, wykonywanej pracy, firmy, w której pracujesz, etc.

Stojak lub uchwyt

Mowa tu oczywiście o uchwytach na długopisy i inne akcesoria biurowe oraz stojakach na telefony komórkowe, które ładnie dopełnią wygląd biurka szefa i mogą być świetnym prezentem. Stojak lub uchwyt można znaleźć w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć coś dla swojego szefa bez względu na to, co lubi. Ten drobiazg jest praktyczny, więc szefowi się spodoba i będzie mógł umieścić akcesoria i wszystko, co gubi w ciągu dnia.

Butelka wina

Wino albo inny alkohol może być świetnym prezentem dla szefa, jeśli lubi wznosić toast za sukcesy i zwycięstwa zarówno w pracy, jak iw życiu prywatnym. Jeśli wiesz, jaki napój preferuje Twój szef, nie będzie Ci trudno kupić odpowiedni prezentMożna również zdecydować się na napój w ozdobnej butelce, który można wypić od razu, ale może też stać się ozdobą kolekcji.

Wieczne pióro

Bardzo miły i przydatny prezent, który Twój szef będzie mógł wykorzystać na specjalne okazje lub przy podpisywaniu kontraktów. Pióro wieczne może być nowoczesne lub wyglądać jak antyczne pióro wieczne. Jeśli pióro wieczne, które kupujesz szefowi, naśladuje retro styl, możesz dodatkowo kupić atrament do pisania. Jeśli nie jesteś pewny, czy Twój szef będzie używać takie pióro, możesz kupić długopis z ładnym połyskiem lub na którym można wygrawerować tekst.

Piłeczka antystresowa

Będzie to prezent, za który Twój szef będzie wdzięczny w wielu stresujących sytuacjach, w jakich może się znaleźć codziennie. Piłeczki antystresowe można znaleźć w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu znajdziesz idealny prezent. Piłki można ściskać, ugniatać, zginać i rozciągać, a mimo to są bardzo trudne do zniekształceniaOprócz piłek antystresowych istnieją inne przedmioty, które redukują stres, takie jak, spinnery i łamigłówki, które pozwolą Twojemu szefowi zapomnieć o stresie lub skupić się na problemie, który trzeba rozwiązać.

Podkładka pod laptop

Przydatny prezent, który jest bardzo popularny obecnie, ponieważ spora grupa osób posiada laptop. Podkładki pod laptopy mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno i metal, są też podkładki z wentylatorem, który umożliwia chłodzenie laptopa, co jest bardzo praktycznePodkładki mogą być mniejsze, na których mieści się tylko laptop, ale mogą też być większe z miejscem na myszkę lub inny przedmiot.

Ogródek Zen

Ogródki działa uspokajająco, a taki prezent nie kosztuje dużo, więc może być dobrym rozwiązaniem dla szefa. W ogrodzie Zen szef może przestawiać i tworzyć kształty na piasku, przestawiać kamienie, aby ogród wyglądał tak, jak chceOgrody Zenminiaturowe i większe, więc w zależności od budżetu i przestrzeni, jaką dysponuje szef, możesz zdecydować się na najbardziej odpowiedni wariant.

Kołyska Newtona

Ciekawy prezent, który może stanąć na biurku szefa i poruszać się, gdy tylko go dotknie. Kołyska może być niezwykle skutecznym sposobem na rozładowanie stresu w określonych sytuacjach, dzięki czemu Twój szef będzie zachwycony prezentem, który mu podarowałeś.

Mini elektrownia słoneczna

Jest to plastikowa dekoracja, którą szef (polecamy dać ją szefowej) może umieścić w nasłonecznionym miejscu i części rośliny będą poruszać się na małym słonecznym panelu. Ta dekoracja nie jest droga, a mimo to jest piękną ozdobą, która może ozdobić biuro. Roślina słoneczna może przetrwać lata, chociaż porusza liśćmi lub kwiatami przez cały dzień, o ile znajduje się blisko źródła światła dziennego.

kubek dla szefa

źródło zdjęcia: faramuszka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge