10 oryginalnych pomysłów na prezent z adrenaliną w tle dla chłopaka

Czas na kolejny wpis o tematyce prezentowej! Dziś podsunę Wam naprawdę ciekawe pomysły na prezent dla faceta, dzięki którym będzie on mógł przeżyć dreszczyk emocji albo spróbować swoich sił w nowych sytuacjach. Obecnie coraz modniejsze staje się dawanie podarunków, które zafundują solenizantowi porządną dawkę niezapomnianych emocji.

prezent dla chłopaka oryginalny - Edited

Prezent dla chłopaka ORYGINALNY

Prezenty wcale nie muszą być materialne! Teraz w cenie jest dawanie solenizantowi… różnych przeżyć! Takie właśnie podarunki z adrenaliną dla chłopaka znajdziecie w KataloguMarzen.pl. Przykład? Bestsellerami są obecnie taki podarunki z adrenaliną w tle, jak lot szybowcem, lot paralotnią, ecape room czyli pokój zagadek, lot w aerotunelu, ekstremalna jazda monster truckiem czy flyboard (jazda z adrenaliną na wodzie). Wiele z tych atrakcji połączona jest również z usługą rejestrowania na kamerze, dzięki czemu solenizant otrzyma naprawdę bezcenną pamiątkę z całego wydarzenia. 

Te artykuły z mojego bloga również Cię zainteresują:

Szkolenie survivalowe

Praktycznie każdy facet marzy o takiej przygodzie! Sztuka przetrwania to wyzwanie dla mężczyzny i sposób na sprawdzenie siebie w ekstremalnych sytuacji. Tego typu szkolenie survivalowe nauczy solenizanta czym jest sygnalizacja alarmowa, jak wzywać pomoc, jak wykorzystać do tego słońce i heliograf, jak to zrobić w nocy, jak przygotować ognisko sygnalizacyjne.

Na szkoleniu z suvivalu można równeż poznać tajniki nawigacji za pomocą przedmiotów terenowych oraz busoli i kompasu. Dzięki takiej przygodzie mężczyzna będzie wiedział jak wyznaczać azymuty i odnajdywać drogę praktycznie w każdych kierunkach, jak filtrować i oczyszczać wodę z każdego naturalnego źródła. To prawdziwa męska i niezapomniana przygoda, a tym samym naprawdę oryginalny pomysł na prezent dla faceta.

prezent dla chłopaka szkolenie survivalowe

Lot paralotnią z akrobacjami i rejestracją video

Widoki, jakich można zaznać podczas lotu paralotnią są absolutnie niezapomniane. Jak się okazuje – wcale nie trzeba kończyć specjalistycznych kursów, aby spróbować tej przyjemności. Taką przyjemność możesz podarować komuś w prezencie! Lot paralotnią to naprawdę wartościowy i oryginalny prezent dla chłopaka. Tego typu podarunków nie zapomina się do końca życia.

Jak to wygląda w praktyce? Uczestnik z pilotem przymocowani są jedynie do specjalnych uprzęży, dzięki czemu lot daje wyjątkowe odczucie przestrzeni. Start odbywa się z powierzchni ziemi, paralotnia za pomocą wyciągarki wznosi się na wysokość 0,5 – 1 km. Po osiągnięciu maksymalnej wysokości pilot wyczepia linę holującą i rozpoczyna lot swobodny. Pilot na życzenia pasażera dzieli czas lotu na: akrobacje np. ”spiralę” i lot widokowy. Podczas spirali prędkość opadania często przekracza nawet 17 m/s. Lot jest rejestrowany przez kamerkę, po locie klient otrzymuje film na karcie MicroSD 8GB.

prezent dla chłopaka lot paralotnią - Edited

Escape Room – pokój zagadek

Taki prezent to również oryginalny prezent dla faceta, który zaoferuję mu porządną dawkę adrenaliny, choć w trochę innej formie, aniżeli poprzednio opisane pomysły. Na czym polega zabawa i gra w pokoju zagadek? Najlepiej zgromadzić grupę przyjaciół, którzy dadzą się zamknąć w pokoju pełnym zagadek. Tutaj wszystko zależy od spostrzegawczości, inteligencji i umiejętności rozwiązywania różnych łamigłówek. Efekt zamknięcia dodaje adrenaliny, a zabawa w uwolnienie się z Escape Roomu z pewnością pozostanie na długo w pamięci solenizanta.

prezent dla chłopaka escape room - Edited

Lot w tunelu aerodynamicznym

I kolejna propozycja na podarunek z adrenaliną. Obecnie panuje boom na korzystanie z możliwości, jakie daje tunel aerodynamiczny. Dzięki rozpowszechnieniu się tego typu atrakcji, mężczyźni marzą o takim locie i spełnieniu swoich marzeń o swobodnym locie. Ciało zostaje tam poddawane działaniu pionowego strumienia powietrza, które umożliwia „unoszenie się”, które odczuwane jest jak spadanie. Wszystko w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach, dlatego jest to propozycja także dla osób, które mają lęk wysokości. 

prezent dla chłopaka lot w tunelu aerodynamicznymprezent dla chłopaka lot w tunelu aerodynamicznym

FLYBOARD® – adrenalina na wodzie

Tym razem propozycja dla tych, którzy kochają wodę i wodne szaleństwa. Z roku na rok powstaje coraz więcej atrakcji związanych ze sportami wodnymi. Jedną z większych nowości jest właśnie Flyboard. Z racji tego, że nie jest to jeszcze zbyt popularna rozrywka, ufundowanie facetowi takiego podarunku będzie podwójnie wartościowe.

Na czym polega ta zabawa? Przekonaj się, jak wygląda obsługa tego urządzenia zasilanego strumieniami wody. Dzięki takiemu zasilaniu można wznosić się w górę, zanurzać, a następnie wzbijać w powietrze nawet na kilka metrów. Osoby z większym doświadczeniem potrafią nawet wykonywać skomplikowane akrobacje. To robi wrażenie!

prezent dla chłopaka flyboard

Szybki kurs nurkowania

Wiele osób tkwi w przekonaniu, że do nurkowania trzeba przygotowywać się przez wiele godzin. To błędne myślenie. Podstawy nurkowania można zgłębić dosyć szybko i po niedługim przeszkoleniu można spróbować swoich sił w podwodnej przygodzie. Zafundowanie mężczyźnie kursu nurkowania z pewnością będzie ciekawym i oryginalnym prezentem.

prezent dla chłopaka kurs nurkowania - Edited

Indywidualny trening wspinaczki pod okiem profesjonalisty

Wyjątkowo duży dreszczyk emocji może zafundować solenizantowi wspinaczka po ściance. To właśnie w takim miejscu można udowodnić sobie, że jesteśmy w stanie przełamać różne bariery i lęki. Jak się okazuje, dzięki odpowiedniej wiedzy pokonanie stromych, ostrych i nieprzewidywalnych skał może okazać się wyjątkowo łatwe. Podczas dwugodzinnego treningu pod okiem profesjonalnego instruktora uczestnik zajęć zdobędzie podstawowe umiejętności i pozna fundamentalne techniki wspinaczki skałkowej. Indywidualna lekcja gwarantuje pełną uwagę trenera skupioną na uczestniku, tempo nauki dopasowane do jego możliwości i potrzeb. Idealny sposób na nietypowy prezent dla mężczyzny.

prezent dla faceta kurs wspinaczkowy

Kurs jazdy na deskorolce

Wydawałoby się, że jazda na deskorolce to mało poważny sport. W rzeczywistości jednak  tak zwany skating uprawia mnóstwo dorosłych mężczyzn. Taki sport pozwala na pełne wyzwolenie się z ram i poczucie prawdziwej wolności oraz…. młodości! Może to właśnie kurs jazdy na deskorolce będzie idealnym prezentem dla Twojego solenizanta?

Deskorolkowy kurs to 4 indywidualne spotkania dla początkujących i średnio-zaawansowanych skaterów. Początkujący poznają podstawy skateboardingu oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa. Bardziej zaawansowani będą ćwiczyć umiejętności pokonywania różnych przeszkód w skateparku oraz wykonywać podstawowe tricki. Zajęcia odbywają się w skateparku – specjalnie przystosowanym terenie do jeżdżenia na deskorolce.

prezent dla chłopaka kurs jazdy na deskorolce

Wycieczka w poszukiwaniu skarbów Ziemi

Jeśli mężczyzna, któremu chcesz dać prezent kocha góry, to z pewnością wycieczka z atrakcjami po górskim terenie będzie strzałem w dziesiątkę. Jednym z bardzie intrygujących miejsc są Góry Kaczawskie, ponieważ jeszcze kilkanaście milionów lat temu było to miejsce niedostępne, tajemnicze i nękane przez nieustające trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów. Po „wybuchowej” przeszłość pozostało do dziś mnóstwo pamiątek – pod ziemią i na jej powierzchni.

Pieszą wycieczkę prowadzi wykwalifikowany przewodnik kaczawski, który zadba o to, aby uczestnicy poznali wyjątkową przeszłość, miejscowe legendy i ciekawe zbytki historyczne oraz przyrodnicze. Na wycieczce uczestnicy dowiedzą się sporo na temat wulkanów i geologii oraz będą mieli okazję przemienić się w poszukiwaczy skarbów Ziemi. Na zakończenie wycieczki na każdego uczestnika czeka ognisko i pieczenie kiełbasek. Czy można wyobrazić sobie lepsze urodziny dla miłośnika gór?

prezent dla chłopaka spacer po górach

Wyczynowa jazda Monster Truckiem

Monster Truck może swobodnie przechadzać się po innych autach, gniotąc ich blachę i wynosząc pasażerów na znaczne wysokości z powodu ogromnych kół. Takie auta budzi grozę, ale dla wielu mężczyzn wycieczka takim olbrzymem to wielkie marzenie! Można więc je spełnić fundując solenizantowi prezent na przejażdżkę takim autem. Monster Truck wykorzystywany jest do pokazów i wyścigów, z reguły polegających na niszczeniu zwykłych samochodów osobowych. Nie trzeba przekonywać, że jazda tymi bestiami to po prostu frajda w najczystszej postaci i porządna dawka adrenaliny. 

prezent dla chłopaka jazda monster truckiem

Comments

  1. avatarMateusz Paliński says

    Mi najbardziej mimo wszystko podoba się propozycja wyjazdu, by szukać skarbów ziemi – lubię przebywać wśród natury, zawsze mnie to jakoś uspokaja 😀

  2. avatarmadzia says

    Ja myślałam o prezencie dla swojego chłopaka np przejażdżka porshe albo skok na spadochronie, ale niestety ceny są strasznie wysokie. Za skok na spadochronie ok 700 zł to moim zdaniem zdecydowanie za dużo. Swoją drogą, masz fajnego bloga, ale te pojawiające się okienka na starcie strasznie zniechęcają do odwiedzenia twojej strony;/
    madzia ostatnio opublikował..Wesołych Świat!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge