Promocja w Rossmann na kolorówkę – 55% – kiedy rusza wyprzedaż?

Już niebawem rusza wyczekana przez wszystkie kobiety wyprzedaż kosmetyków w Rossmann! Promocja Rossmann – 50% na kosmetyki kolorowe już tuż tuż, dlatego też warto zastanowić się nad tym, jakiej kolorówki potrzebujemy najbardziej, oraz co chcemy zakupić w ramach testowania. Wszak przy tak niskich cenach, eksperymentowanie z nowymi kosmetykami bardzo się opłaca! Promocja Rossmann kwiecień 2018 – kiedy start’?

becca kosmetyki

Promocja Rossmann kwiecień 2018

Promocja Rossmann kwiecień 2018 będzie obowiązywała w dniach od 9 do 19 kwietnia 2018 i obejmie wszystkie produkty do makijażu. Warto przed startem akcji zainstalować sobie aplikację Rossmann (ja już mam oczywiście), ponieważ dla członków klubu Rossmann przewidziana będzie zniżka 55 %. 

Naprawdę warto zrobić sobie listę potrzebnych kosmetyków kolorowych przed startem akcji oraz poczytać w Internecie o różnego rodzaju hitach czy faworytach, aby w pierwszej kolejności udać się właśnie po te najbardziej polecane kosmetyki kolorowe. Taka obniżka na kolorówkę to nie lada okazja do sprawdzenia na sobie różnych kosmetyków kolorowych, których nie dane nam jeszcze było używać, o od których np. odstraszała nas dosyć wysoka cena.

Warunki promocji Rossmann na kwiecień 2018

Promocja Rossmann 2018 na kolorówkę – 55% (z aplikacją Rossmann) prawdopodobnie będzie dotyczyła jedynie trzech wybranych rzeczy o różnych kodach kreskowych

Natomiast z promocji Rossmann -49% będą mogli skorzystać wszyscy bez ograniczeń ilościowych

Promocja kwiecień 2018 – 49% będzie trwała od 9 do 19 kwietnia

Promocja Rosmmann -49% będzie obejmowała wszystkie produkty z kolorówki

Warto zainstalować aplikację Rossmann, aby mieć możliwość skorzystania z najwyższych obniżek

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

promocja rossmann kwiecień 2018

Jakie podkłady warto kupić w promocji Rossmanna?

Kiedy rusza wielka wyprzedaż kosmetyków kolorowych w Rossmann – zawsze największą uwagę zwracam na zakup podkładów. Pewnie dlatego, że z reguły jest to świetna okazja do wypróbowania tych najdroższych produktów i sprawdzenia ich na sobie bez ponoszenia zbyt dużego ryzyka finansowego. Jak same wiecie, nie jest łatwo dobrać dla siebie idealny podkład, dlatego też testowanie ich w ramach promocji Rossmanna na kolorówkę to świetna okazja.

Od wielu lat kupuję tylko i wyłącznie podkłady matujące. Praktycznie nie uznaję innego rodzaju podkładów, czyli nawilżających czy rozświetlających, bo dla mnie tylko matowa cera wygląda dobrze o każdej porze dnia. 

TOP 10: najlepszy podkład matujący

Zaraz po podkładach zwracam się ku kosmetykom do rozświetlania twarzy. Dobry rozświetlacz w połączeniu z matowym podkładem tworzy wyjątkowo zgrany duet i świetnie konturuje twarz, nadaje jej blasku, ale tylko w tych miejscach, w których tego chcemy. Zachęca do rzucenia okiem na mój ranking rozświetlaczy do twarzy. Znajdziecie tam mojego absolutnego faworyta!

TOP 10: najlepszy rozświetlacz do twarzy

najlepszy rozświetlacz do twarzy

Promocja Rossmann 2018 już od 9 kwietnia!

 

Comments

  1. avatarAnonimka says

    Skąd ma Pani informacje, ze będzie -49% dla wszystkich? O ile dobrze kojarzę to promocja będzie tylko dla klubowiczów przy zakupie MINIMUM 3 rzecz i z promocji będzie można skorzystać tylko raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge