Na jakie produkty będzie promocja w Rossmannie 2 + 2 gratis?

Właśnie ruszyła kolejna promocja Rossmanna na styczeń 2018, dzięki której możemy otrzymać dwa produkty gratis, przy zakupie dwóch innych produktów. Promocja w Rossmann na styczeń 2018 obejmuje tym razem produkty w temacie… zdrowia! Hasło akcji to “Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę” i będzie obowiązywać w dniach 9.01.2018 – 18.01.2018 r.

Promocja Rossmann styczeń 2018

Jak można się domyśleć objęte promocją będą produkty pochodzenia naturalnego. Jestem wielką fanką zarówno naturalnych kosmetyków, jak i naturalnego jedzenia, dlatego też ta styczniowa promocja Rossmanna szczególnie przypadła mi do gustu.  W akcji biorą udział zarówno naturalne kosmetyki, jak i zdrowa żywność. Nic, tylko korzystać!

Najtańsze kosmetyki naturalne – zobacz na Ceneo.pl

Z kategorii zdrowa żywność: wybrane napoje, soki, zimne przekąski, orzechy, owoce suszone, wafle ryżowe, produkty bezglutenowe, herbaty, batony, ciasteczka, żywność dla dzieci.

Z kategorii produkty przyjazne naturze: wybrane artykuły papierowe, środki czystości i produkty gospodarstwa domowego, dermokosmetyki, dezodoranty, produkty do higieny intymnej, do higieny jamy ustnej, maseczki do twarzy, mini produkty, żele pod prysznic, mydła, kosmetyki do pielęgnacji tj. ciała, rąk, twarzy, ust oraz włosów, kosmetyki do dziecięcej pielęgnacji.

promocja rossmann 2 + 2 gratis

Każdy produkt, który kupicie taniej oznaczony będzie specjalną zieloną etykietą. Promocja obowiązywać będzie na zakup 4 różnych* produktów oznaczonych zieloną etykietą. Produkty muszą różnić się kodem kreskowym, a więc mogą pochodzić z jednej serii, ale różnić się np. zapachem, smakiem itp.

Aby skorzystać ze styczniowej promocji w Rossmannie należy być członkiem KLUBU ROSSMANNA, a więc posiadać aplikację sklepu na smartfonie z zarejestrowanym kontem. W ramach akcji 2+2 gratis promocje łączą się ze sobą. Należność będzie więc naliczana od cen promocyjnych Podczas trwania akcji możemy kupić tylko 4 kosmetyki w ramach jednego konta klubowego, następnie obowiązuje nas promocja 2+1. Jeśli nie posiadasz konta w klubie Rossmanna, również kupujesz w promocji 2+1 gratis. Tak więc w skrócie prezentuje się promocja Rossmann styczeń 2018.

promocja rossmann styczeń 2018

 

Lista najtańszych ofert naturalnych kosmetyków z wyszukiwarki Ceneo.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge