Masz bloga albo stronę www? Łap sposób na dochód pasywny

W obecnych czasach coraz więcej osób szuka możliwości zarobkowych z wykorzystaniem laptopa oraz Internetu. Świetnym sposobem na to jest założenie bloga albo strony www i zarabianie na reklamach. Mój blog działa tak już 15 lat i stał się moim źródłem dochodu. Jak to osiągnąć?

praca zdalna pomysły

Jak zacząć zarabiać na stronie www?

Początkowo oczywiście musisz ją założyć oraz rozbudować, aktywnie prowadząc powiązane z nią konta w social mediach. Wymaga to czasu i poświęcenia, ale gra warta jest świeczki. Przyjdzie czas, że zaczniemy odcinać kupony od naszej działalności. Moją działalność w świecie blogów rozpoczęłam w 2007 roku, czyli na samych początkach powstawania blogosfery w Polsce. Przez pierwsze lata jeszcze nikt nie zarabiał na blogowaniu, później zaczęły pojawiać się pierwsze współprace, pierwsze pieniądze. Teraz już standardem stało się, że za reklamę na stronach internetowych oraz na blogach czy na kontach w social mediach płaci się pieniądze. 

Obecnie powiększa się z każdym miesiącem grono influencerów, którzy żyją z prowadzenia bloga oraz swoich kont w social mediach. Trzeba postawić na wartościowy, najlepiej unikalny kontent. Trzeba być konsekwentnym i nie odpuszczać, kiedy przez długi czas żadna współpraca nie pojawi się. Wszystko to tylko kwestia czasu. A idealnymi do zarabiania są platformy afiliacyjne, które pozwalają na osiąganie przychodu pasywnego. 

Zacznij zarabiać z LeadStar.pl

LeadStar jest nowoczesnym i najszybciej rozwijającym się programem partnerskim na polskim rynku. Program partnerski nie wymaga żadnego wkładu finansowego, a jedyne, co musisz posiadać, to chęć do działania oraz ukończone 18 lat. Prowizje wypłacane są tam dosłownie od 1 zł (czyli nie trzeba czekać, jak na wielu innych platformach, aż uzbiera się jakaś określona kwota np. 100 zł). Pieniądze na konto przelewane następnego dnia roboczego od zlecenia wypłaty, co również wyróżnia tę platformę na tle innych podobnych.

Jeśli chcesz promować wybrane kampanie na blogu możesz korzystać zarówno z linków prostych, jak i bannerów. Narzędzi w LeadStar jest jednak więcej, to tylko ich część, jest jeszcze wiele innych:

  • pule kreacji (bannery, które rotują się w określonym przez Ciebie czasie, po odświeżeniu strony);
  • animatorzy kreacji (bannery zmieniające się na oczach Twoich czytelników, możesz wybrać dowolną – animowaną – ścieżkę rotacji);
  • smartlinki (sam wybierasz słowa kluczowe, które mają zostać podmienione na linki do ofert, na które chcesz skierować użytkownika);
  • deep linki (sam wybierzesz produkt, na który ma kierować Twój link)
  • chmury linków (zestawienie wybranych linków z logotypami lub bez, które zmieniają swoją lokalizację po najechaniu na nie);
  • pasaż ofert na stronę (gotowy szablon, który może stać się dodatkową zakładką na Twojej stronie z listą sklepów, które chcesz polecać).

ubranie na home office

Zarabiaj na sile social mediów!

Tak naprawdę aby zarabiać na afiliacji wystarczą same media społecznościowe. Jednak siłą strony internetowej czy bloga jest fakt, iż artykuły mają szansę wypozycjonować się w Google, wpaść do “TOP 10” i stać się źródłem dochodu pasywnego. Tym samym codziennie będą pojawiać się wejścia na stronę i codziennie będą pojawiać się nowe przejścia na linki afiliacyjne. Jeżeli popracujemy nad tym i wypozycjonujemy sobie przykładowo dziesięć takich artykułów, to otrzymamy realne i dochodowe źródło zarobku. Co więcej, pracę wykonamy raz, a kupony będziemy odcinać przez długi czas. 

Zacznij zarabiać z LeadStar.pl

Obecnie warto docenić również siłę TikToka. Tam również możemy przemycać linki afiliacyjne. Ta platforma akurat ma ogromną siłę wybicia się. Nigdy nie wiesz jaki filmik może stać się bardzo popularny na tej platformie, a tym samym będzie generować zyski. Jeżeli dysponuje się dużą ilością czasu to warto zainwestować ten czas nie tylko w oglądanie materiałów w social mediach, ale na ich aktywne i konsekwentne tworzenie. Dzięki takim platformom jak LeadStar te materiały mogą stać się wspaniałym źródłem dochodu. I do tego bardzo przyjemnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Szczerze polecam jak osoba, która już 15 lat prowadzi bloga i przerobiłam go w biznes.

podkładka pod laptop chroni przed prominiowaniem

Zacznij zarabiać z LeadStar.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge