Prześwitująca bluzka – trend sezonu | moje inspiracje

Jednym z większych trendów wiosna lato 2012 będzie prześwitująca bluzka. Już teraz gwiazdy mocno promują ten styl noszenia góry.

 

Przeźroczysta bluzka

Zarówno na wybiegach, jak i na blogach, a powoli i na ulicy zauważam coraz częściej bluzki, które mają różne przeźroczystości i prześwity. W sieci powstało już nawet wyrażenie “mołkowa bluzka” od kiedy to Magda Mołek założyła prześwitującą bluzkę i tym samym jeszcze bardziej rozpromowała modę na “bluzkowe prześwity”. Zaraz po pastelach i baskinkach, trend pod tytułem prześwitująca bluzka bardzo wpasował się w moje gusta, szukam więc teraz czegoś dla siebie. Poniżej moje inspiracje związane z tym trendem.

Prześwitująca bluzka

Prześwitująca bluzka

Prześwitująca bluzka

Prześwitująca bluzka

Prześwitująca bluzka

Comments

 1. avatarBłękitna Laguna says

  Z pewnością jest to trend dosyć odważny. Choć podoba mi się to na kimś, sama pewnie nie miała odwagi sprawić sobie prześwitującej bluzki. Z drugiej strony – do odważnych świat należy ! 🙂 Pozdrawiam

 2. avatarnila says

  Osobiście jestem gorącą fanką prześwitujących koszul, jednakże sądzę iż trzeba być bardzo odważną i pewną siebie kobietą aby przywdziać ten oto śmiały ciuszek. Ja jak narazie posiadam w swojej kolekcji tylko 3 takie koszulę : czarną, białą i czerwoną ale zamierzam powiększyć swoją kolekcję o przepiękną w kolorze fuksji . 😀

 3. avatarMagda says

  Mam takie trzy bluzki i bardzo mi się one podobają 😉 szczególnie gdy teraz idzie wiosna a potem lato, jednak nosze je tylko po szkole, bo jak wiadomo w szkole nie wypada 😉 więc, jestem jak najbardziej ZA!
  pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge