Relacja: pokaz mody + moje wystąpienie na temat trendów wiosna lato 2012

Pod koniec marca dostałam zaproszenie od agencji MagMar Models odnośnie wystąpienia na pewnym evencie. Miałam opowiedzieć gościom w skrócie jakie będą największe trendy wiosna lato 2012. Podobno był to pierwszy tego rodzaju event w Lublinie.

“Powiew wiosny- pokaz mody i spotkanie biznesowe”

23 marca, w Dworku Vesaria, w Lublinie miałam okazję wystąpić przed gośćmi, aby opowiedzieć im o tym, co będzie najmodniejsze w sezonie wiosna lato 2012. Nie musiałam się specjalnie przygotowywać do tego wystąpienia bo taki short z hot trendów zrobiłam już jakiś czas wcześniej na mojego bloga. Wydrukowałam więc sobie swoją ściągawkę, a przydała się bardzo, bo wystąpienie przed tak dużą grupą ludzi bez żadnego wsparcia to spore wyzwanie. Tym bardziej, że jak się okazało moje wystąpienie było na samym początku całego eventu. Przy okazji dodam, że od jakiegoś czasu prowadzę również szkolenia dla kobiet o blogowaniu.

Nie chciałam się jakoś specjalnie wystroić, stwierdziłam, że przejmowanie się tym, czy spódnica nie jest zbyt krótka albo czy sukienka źle się układa, czy dekolt nie za duży, albo czy z fryzury nie zrobiło mi się gniazdo na głowie – źle wpłynie na moją “feszyn-przemowę”. Ubrałam się więc dosyć luźno, założyłam moje wysłużone najlepsze ever szpilki ALDO, do tego rurki z Zary, koszulę nie pamiętam nazwy marki i nenowy, limonkowy pasek z Reserved + a la afrykańskie bransoletki.

Pokaz mody wystąpienie o trendach wiosna lato 2012

Co działo się później? Później był pokaz mody (organizowany przez agencję MagMar Models) między innymi projektantki Joli Szal czy Potis&Verso. Ubrania raczej +30, ale było kilka ciekawych stylizacji, najbardziej podobała mi się ta z beżowym trenczem. Na modelkach można było pooglądać sobie całkiem fajne “kocie” oprawki marki Optyq, potem było free sushi dla gości. Lubię takie modowe eventy, na których dużo się dzieje i nie jest nudno (a bywałam już na takich, na których mimo miejscówki w pierwszym rzędzie – marzyłam o tym, żeby być już  w domu).

Pokaz mody wystąpienie o trendach wiosna lato 2012

Pokaz mody wystąpienie o trendach wiosna lato 2012

Pokaz mody wystąpienie o trendach wiosna lato 2012

Pokaz mody wystąpienie o trendach wiosna lato 2012

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge