Relacja: otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Forever 21

W minioną sobotę wpadłam na otwarcie pierwszego w Warszawie sklepu marki Forever 21. Legendarna marka prosto z Kaliforni otworzyła swój trzeci już sklep w Polsce, który znajduje się w warszawskich Złotych Tarasach.Na jego premierę czekała ogromna ilość Klientów, tak samo jak i w pozostałych miastach tj.w Łodzi oraz w Poznaniu.

Otwarcie sklepu Forever 21 w Złotych Tarasach

Amerykański brand przypomina bardzo mocno marki takie jak Inditex czy H&M. Sklep jest z segmentu tak zwanego “fast fashion” czyli tłumacząc “najgorętsze, najnowsze trendy modowe w przystępnej cenie”. Od wielu innych sklepów różni się między innym tym, że model sprzedaży opiera się na codziennej dostawie nowych ubrań oraz akcesoriów.

Na otwarciu sklepu Forever 21 w Złotych Tarasach było głośno (o muzykę zadbali DJ-e), i ciekawie (cała kolekcja na wyciągnięcie ręki). Wśród zaproszonych na otwarcie widziałam wiele znanych twarzy, zarówno wśród gwiazd, jak i wśród blogerek. Jak widać marka Forever 21 cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem.

VIP PArty forever 21

zlote tarasy forever 21

forever 21 otwarcie w zlotych tarasach

forever 21 na otwarciu w zlotych tarasach

Na otwarcie sklepu Forever 21 w Złotych Tarasach założyłam czerwony, kwiecisty kombinezon od SibySi.pl. W tym sklepie można znaleźć wiele naprawdę oryginalnych rzeczy, innych niż wszystkie. Szczególnie polecam obejrzenie działu z sukienkami (mnie najbardziej zachwyciły fasony maxi, są po prostu genialne!). P.S – uszy znalezione przypadkiem w asortymencie Forever 21 😉

otwarcie forever 21 zlote tarasy

O marce Forever 21

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Sklep wyróżnia stale uzupełniany nowymi wzorami asortymentem, który odpowiada na najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Sieciówka cieszy się zainteresowaniem szczególnie wśród młodszej części Klientek.

Założona w 1984 r. Forever 21 ma ponad 750 sklepów w USA, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Izraelu, Japonii, Korei, krajach Ameryki Łacińskiej, na Filipinach oraz w Wielkiej Brytanii. Zatrudnia ponad 35 tys. pracowników i jest to piąty co do wielkości dystrybutor odzieży w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, marką zarządza firma rodzinna.

Sklep Forever 21 w Złotych Tarasach w Warszawie jest trzecim sklepem tej marki w Polsce. Planowane są kolejne otwarcia, ale na ten temat jeszcze nic więcej nie wiadomo.

Kolekcja Forever 21 na wiosna / lato 2017

forever 21 jeansy forever 21 balerinki forever 21 torebka forever 21 sweter forever 21 lato 2017forever 21 szpilki forever 21 kolekcja sportowa

forever 21 blogerka

forever 21 wiosna lato 2017 forever 21 ubrania sportowe forever 21 kurtka jeansowa forever 21 wakacyjna kolekcja forever 21 kurtka moro forever 21 buty forever 21 zlote tarasy

forever 21 złote tarasyforever 21 otwarcie sklepu

Relacja z otwarcia sklepu Forever 21 w Złotych Tarasach, w Warszawie

Comments

  1. avatarkromka says

    A ja idę może nie na otwarcie, ale na wyprzedaż, która w Warszawie odbędzie się 1 kwietnia u Joanny Klimas. Potem ruszy sprzedaż internetowa

  2. avatarMarola says

    Wyglądasz jak przebieraniec w tym letnim kombinezonie , czarnych rajtach i kozakach 😂….. no i te uszy…niby do czego miały pasować? ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge