Szczegóły grudniowej promocji w Rossmannie – 2 + 2 gratis

Rossmann przygotował kolejną, atrakcyjną promocję produktów. Trzeba przyznać, że w ostatnich czasach coraz częściej można trafić tam na różnego rodzaju okazje cenowe. Całkiem niedawno zakończyła się wielka wyprzedaż kosmetyków kolorowych, gdzie za wszystko płaciliśmy ze zniżką -55%, a na początku grudnia rusza kolejna akcja z darmowymi kosmetykami. Teraz rusza promocja Rossmann 2 + 2 gratis na artykuły dla dzieci!

Rossmann promocja 2 + 2 artykuły dla dzieci

Grudniowa promocja w Rossmannie 2 + 2 gratis dotyczyła będzie artykułów dla dzieci, także z tej wyprzedaży ucieszą się głównie mamy, choć nie tylko. Warto wziąć pod uwagę tą promocję pod kątem świątecznych prezentów. Jeżeli w naszej rodzinie są mamy z małymi dziećmi to warto sprezentować im coś praktycznie i poszukać ciekawych artykułów właśnie na promocji Rossmanna.

Wśród artykułów dziecięcych, które to będzie obowiązywać promocja znajdziecie m.in chusteczki, kremy, oliwki, płyny do kąpieli i wiele innych. Grudniowa promocja w Rossmannie nosi nazwę “Pielęgnuj tak, jak kochasz”. Promocja będzie obowiązywała w ramach 4 wybranych, różnych produktów z artykułów dziecięcych.

Rossmann promocja 2 +2 gratis od 9 do 17 grudnia

Pierwszym dniem promocji jest 9 grudnia, a ostatnim 17 grudnia, jednak sklep zastrzega, że oferta będzie obowiązywała do daty końcowej, lub do wyczerpania zapasów. Na zakupy więc lepiej wybrać się w okolicach 9 czy 10 grudnia, aby mieć jak największy wybór produktów do pielęgnacji tych najmłodszych. Rossmann promocja 2 + 2 na artykuły dziecięce z pewnością będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

promocja rossmann 2 plus 2 gratis art dziecięce

Rossman promocje na grudzień 2017

Promocja Rossmann 2 + 2 gratis grudzień 2017 to nie jedyne promocje w Rossmannie tej drogerii w tym miesiącu! Już 24 listopada rusza wielka Promocja ROSSMAN perfumy 1 + 1 gratis! Dzięki niej przy zakupie jednej buteleczki perfum – drugą dostaniemy w prezencie! To jedna z najbardziej oczekiwanych promocji Rosmanna w tym roku. Z pewnością przyda się ona tym, którzy będą chcieli znaleźć tam pomysły na prezenty na święta. Akcja zorganizowana jest z okazji Black Friday Promocje.

Promocje w Rossmannie

Warto śledzić promocje w Rossmannie, ponieważ dzięki nim można zrobić kosmetyczne zakupy po dużo niższych cenach. Najbardziej znana promocja Rossmanna to promocja -49% na kosmetyki kolorowe. Warto wiedzieć, że posiadając aplikację na telefon mamy dostęp do jeszcze większej ilości okazji cenowych. Wiele niskich cen dostępnych jest tylko dla osób, które dołączyły do Klubu Rosmanna. Póki co warto polować na akcję Promocja Rossmann 2 + 2 gratis na artykuły dla dzieci.

promocje w rossmannie

KONKURS! OCEŃ SPRZĘT I WYGRAJ NAGRODĘ – DUUŻO NAGRÓD DO WYGRANIA!

 

Comments

  1. avatarMarta Flak says

    Ja z tej promocji co prawda korzystać nie muszę, ale w sumie i tak fajnie że wymyślili tym razem coś takiego, aby i Ci najmniejsi mieli z tego coś dobrego 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge