Stylizacja miejska w super soczystych kolorach

Już nie mogłam się doczekać, kiedy będę miała możliwość w takim kolorowym i wiosennym secie wyjść na spacer! Soczyste kolory poprawiają mi nastrój i co ciekawe, osobom z mojego otoczenia również 😉

Soczyście i limonkowo

Kolor limonkowy to zdecydowane must have sezonu wiosna lato 2012. Mam już pasek, torebkę i zegarek w tych kolorach, wczoraj przyszła mi piękna kopertówka XXL w tym kolorze (niedługo na blogu!), mam również limonkowy top. Muszę przyznać tu i teraz, że oszalałam na punkcie tego koloru. Kiedyś powiedziałabym “kolor rowerzystów” via odblaskowe opaski, a teraz po prostu szaleje za limonką!

Limonka najbardziej podoba mi  się w zestawieniach niebieskich albo szarych. W tej stylizacji postawiłam na zabawę z kobaltowym oraz błękitnym, szary sprawdził się bardziej jako dodatek w postaci miejskiej torby. Ubierając się w takich soczystych kolorach zaczynam jeszcze bardziej wierzyć w moc koloru oraz jego oddziaływania na poprawę humoru! 🙂  To nie mit – potwierdzam! Albo mi się wydawało, albo osoby, z którymi się spotkałam w takiej stylizacji zauważyły, że wygląda się w niej niesamowicie radośnie!

Wiosenna stylizacja

Wiosenna stylizacja

Wiosenna stylizacja

Wiosenna stylizacja

spodnie – House, 79 zl

pasek limonkowy – second-hand, 2 zł

torba – bezmarkowa, 79 zł

buty – H&M, 119 zł

koszula – Reserved, 59 zł

top – H&M, 29 zł

okulary – H&M, 29 zł

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge