SteaMaster prasowacz parowy – wyniki testowania

Nie było mnie na blogu przez tydzień, ale wracam do Was z dużą ilością newsów, stylizacji i ciekawostek. Dziś chciałam Wam pokazać super gadżet, dzięki któremu już nigdy nie będę musiała robić jednej ze znienawidzonej przeze mnie czynności… prasowania! Okazuje się, że tradycyjne żelazko powoli odchodzi już do lamusa, a jego zastępcą stanie się SteaMaster!

SteaMaster

Co może zastąpić żelazko? Okazuje się, że jest takie urządzenie, które jest w stanie uwolnić nas od prasowania –SteaMaster prasowacz na parę. Otrzymałam takie cudo od STEAMASTER.PL i muszę przyznać, że jako tester – dawno się tak nie ucieszyłam. Prasowanie jest fajne, ale gdy posiadamy mało ubrań. Gdy ma się ich kilka szaf, tradycyjne prasowanie można naprawdę znienawidzić! I tak też stało się w moim przypadku.

Aż tu pewnego dnia kurier przynosi mi takie różowe cudo, które raz na zawsze oświadczyło “koniec z prasowaniem”! Gdy kurier przyniósł mi tą paczkę byłam pewna, że się pomylił i przyniósł mi… odkurzacz. Okazuje się, że to nie odkurzacz tylko profesjonalny parowy prasowacz. Dziś chciałam Was tylko zapoznać z tym sprzętem i uświadomić o jego istnieniu, teraz zabieram się do aktywnego testowania, i lada dzień zobaczycie nagranie video, na którym zobaczycie, jak mi poszło.

Jeśli miałabym w kilku zdaniach opisać działanie tego urządzenia, to z pewnością zaczęłabym od łatwości jego użytkowania. Wystarczy włączyć przycisk i odczekać minutę, aż w urządzeniu wytworzy się gorąca para. SteaMaster gotowy jest do użycia. Gorącą parę kierujemy na dane ubranie i tym samym niwelujemy wszelkie zagniecenia. To o wiele szybsze i wygodniejsze niż tradycyjne prasowanie!

Prasowacz parowy STEAMSTER rożowy
Prasowacz parowy STEAMSTER rożowy

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge