Czy tak się wypada ubrać na wakacyjną randkę? [HOT or NOT]

Pytacie, więc macie! Choć nie jestem stylistką, to mejlowo pytacie mnie o różne kwestie związane z komponowaniem stylizacji. Ostatnia prośba to prośba o pomoc w ubraniu się na… wakacyjną randkę! Jak się ubrać, żeby było atrakcyjnie, ale żeby przypadkiem nie wyglądać wyzywająco. W świecie szybkich randek łatwo o pewne nieporozumienia między randkowiczami.

stylizacja na miasto

Stylizacja na wakacyjną randkę

Temat wakacyjnych randek powraca co roku jak bumerang. Mam wrażenie, że latem wszyscy chcą jakoś tak “aż za bardzo” i trochę przeginają z super wymuskanym wyglądem. Zdaję sobie sprawę, że wakacyjne stylizacje są najciekawsze i najfajniej się je tworzy oraz ubiera, ale… czasem widać, że ktoś “przegina”. Lubię obserwować stylizacje innych, szczególnie gdy jestem w jakiejś knajpce czy restauracji. Można tam przyuważyć wiele różnych koncepcji ubierania się na wakacyjną randkę. To całkiem ciekawa obserwacja socjologiczna.

Mam nadzieję, że spodoba Wam się moja propozycja randkowej stylizacji. Wprawdzie mnie “wakacyjne randki” dotyczyły może z 10 lat temu, ale skoro chcecie zobaczyć propozycję takiej stylizacji to proszę bardzo. Już pomijając wakacyjne randki, dla mnie to po prostu fajne zestawienie na wieczorny wypad na miasto. Oczywiście teraz mogę sobie tylko o takim pomarzyć ponieważ przeprowadziłam się z Warszawy na wieś i zajmuje się moim rocznym synkiem. Szczerze? Nie zamieniłabym tego na nic, na żaden wakacyjny najbardziej szalony trip.

Jak się ubrać na wakacyjną randkę? Moja stylizacja na wakacyjną randkę jest kobieca, ale też niewymuszona. Niby szorty krótkie, ale w towarzystwie luźnego swetra. Niby szpilki, ale delikatne, lekkie, prawie że niewidzialne. Włosy na luzie, bez żadnych fantazyjnych fryzur. Lubię takie zestawienia i jest to mój sposób na eleganckie połączenia. Szczególnie latem kocham zakładać ubrania w odcieniach brązu i beżów, ponieważ ładnie komponują się z letnią opalenizną. 

Stylizacja na randkę – inne stylizacja z mojego bloga:

jak się ubrać na randkę

W czym ON chciałby Cię zobaczyć?

Wydaje mi się, że faceci oglądają się za skąpo i wyzywająco ubranymi “laskami”, ale na randki chodzą z mniej “dosłownie” ubranymi kobietami. Oczywiście to tylko moje skromne spostrzeżenie, mogę się mylić. Od zawsze byłam i jestem obserwatorką zachowań międzyludzkich. O randkach mogę sobie teraz teoretyzować, ale z biegiem lat już wiem, gdzie kiedyś popełniałam błędy. Kiedy jest się już po 30-stce zna się zasadę, że nie może na czymś zbyt bardzo zależeć. Im mamy luźniejsze podejście do różnych spraw, tym łatwiej się wszystko układa. Moim zdaniem stylizacja na wakacyjną randkę musi być… wakacyjna, a wakacje to luz i swoboda.

Wydaje mi się, że z randkami jest podobnie. Jak ktoś za bardzo się “odpicuje”, włoży zbyt wiele trudu w odstrojenie się, może (ale nie musi) osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Nie jedna osoba może w takiej sytuacji poczuć pewnego presję, a i nie jedna osoba została przez drugiego randkowicza od razu zaszufladkowana pod hasłem “desperat / desperatka”. Trochę smutne, ale prawdziwe. Jak się ubrać na wakacyjną randkę? Możecie ocenić moją propozycję. A jeśli któraś z Was zaryzykuje wybraniem takiego seta na wakacyjną randkę to… dajcie znać w komentarzach (chętnie poczytam Wasze wakacyjne randkowe story).

wakacyjna stylizacja w szortach

wakacyjna randka

jak się ubrać na randkę stylizacja

stylizacja na randkę

 stylizacja blog  blogerska stylizacja

torebka – TK Maxx | buty – New Look | sweter – H&M | zegarek – Calvin Klein | okulary – varlesca.pl

Comments

  1. avatar says

    Jak dla mnie super stylizacja! Dodam jeszcze od siebie, że strój na pierwszą randkę jest niezwykle istotny! Pamiętam, że na moim wieczorze panieńskim miałam pytanie o to w quizie i o dziwo, mój mąż pamiętał w co byłam ubrana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge