Stylizacja na wiosnę w ramonesce i cytrynowym sweterku

Zaczynam powoli odczuwać wiosenne ADHD, czyli od nadmiaru ciepła i słońca zaczyna mnie nosić, przez co czasem pół dnia spędzam na mieście, spacerując, zaglądając w sklepowe wystawy, obserwując fashion street i ciesząc się wiosną. Jaki jest mój najwygodniejszy set?

Miasto i ja

Wreszcie pogoda pozwala na to, aby większość wolnego czasu spędzać poza domem, na świeżym powietrzu. Kiedy tylko mam czas, mój pokój świeci pustką, a ja chodzę sobie tu i tam. Poznawanie miasta, szukanie nowych miejsc, odkrywanie małych second-handów to ostatnio moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Na tyle godzin spacerowania, szwędania się po mieście moja wiosenna stylizacja musi być kolorowa i wygodna 🙂

Kolory w moim mniemaniu to wcale niekoniecznie kolory intensywne. Stylizacja, w której jest tylko jeden wyrazisty kolor – dla mnie już jest kolorowa. Taka stylizacja na wiosnę ma być żywa, soczysta i energetyczna, a wykorzystanie mojego ulubionego koloru w tym sezonie – koloru limonkowego, zdecydowanie nadaje jej takiego charakteru.

 

Stylizacja na wiosnę

Stylizacja na wiosnę

Stylizacja na wiosnę

Stylizacja na wiosnę

chusta – Reserved, 29 zł

kurtka – bezmarkowa, 99 zł

top – Tally weijl, 29 zł 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge