Stylizacja z 2010 r. – Asymetryczny sweter | Koronkowe legginsy

Szukając czegoś na laptopie znalazłam moją stylizacje z przed około dwóch lat. Przypomniała mi się moda na asymetryczne swetry i na krótkie ramoneski, które wtedy kultowy model z H&M lansowała Anna Mucha.

Focus na asymetrię

W tamtych czasach (2010 r.) mogłam przechodzić w legginsach 365 dni w roku. Były to zawsze moje najwygodniejsze “spodnie”, a że w mojej szafie były same tuniki, koszule i długie swetry, to i legginsy były cały czas “na chodzie”. Odgrzebałam dziś te zdjęcia, bo tak się zastanawiam, czy wyjście w takim looku jest jeszcze ok. Teraz chyba te koronkowe legginsy podmieniła bym na czarne, ale wtedy koronkowe szare legginsy z Topshopu były moim guru w szafce z legginsami.

Asymetryczne swetry po części wyszły już z mody, nad czym ubolewam, i nie dlatego, że nie mogę w nich chodzić, bo są już nie modne, ale w sklepach ich po prostu nie ma 🙁 Jest sporo asymetrycznych sukienek i spódnic z dłuższych tyłem, ale asymetrycznych swetrów niestety nigdzie nie widać. Jeżeli wie ktoś, gdzie można kupić fajny asymetryczny sweter do dajcie znać!

Asymetryczny sweter

sweter – H&M, 59 zł
legginsy – TopShop, 89 zł
ramoneska – H&M, 220 zł (kupiona na Allegro)
buty – Tally Weijl, 129 zł
torba – New Yorker, 39 zł
okulary – H&M, 19 zł

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge