Premiera magazynu SOLAR | fotorelacja z wystawy

Od kiedy marka SOLAR zaczęła się odmładzać i bardziej inwestować w największe trendy – tym coraz ciekawsze projekty wychodzą “z pod igły” projektantów tej marki. Najlepszym przykładem był ostatni event czyli premiera magazynu SOLAR, do którego zdjęcia zrobiła Lidia Popiel. Premiera odbyła się w warszawskim Basenie Artystycznym.

Dlaczego nowa kolekcja marki SOLAR przypadła mi do gustu i postanowiłam o niej napisać? Po pierwsze – skórzane, falbaniaste spódnice za kolano, które idealnie pasują do dresowych, ciepłych bluz, które nomen omen stały się moim absolutnym must have tej jesieni. Po drugie – ciepłe, oversize’owe swetry. Po trzecie – miękkie i nowoczesne materiały, dzięki którym całą kolekcją z pewnością zainteresują się również młode dziewczyny. Marka ewidentnie chce się odmłodzić, co może wyjść jej tylko na dobre. Traktowanie jej jako marki dla kobiet +30 staje się powoli nieaktualne.

Magazyn marki Solar to 50-stronnicowe pismo ze zdjęciami najnowszej kolekcji, choć nie jest to typowy katalog sezonowy. Oprócz naprawdę świetnych, oryginalnych zdjęć znajdziemy tam również teksty z pogranicza kultury i designu. Mam dla Was fotograficzną relację z premiery tego magazynu. Nie będę dodawać zdjęć całej kolekcji, bo te dostępne są w sieci. Dołączam tylko dwa zdjęcia, które najbardziej przypadły mi do gustu jeśli chodzi o elementy z najnowszej kolekcji. Złota spódnica i szary swetro-płaszcz są naprawdę piękne i chętnie widziałabym je w swojej szafie. Beżowy miękki sweter świetnie będzie wyglądał z czarną ramoneską i worker boots.

magazyn solar

magazyn solar

premiera magazynu solar 1

premiera magazynu solar basen

premiera magazynu solar lidia popiel

premiera magazynu solar

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge