Stylizacje z małymi torebkami – blogerki je kochają! [TRENDY]

W świecie mody torebka nie jest jedynie gadżetem do przechowywania rzeczy. Torebka to ważny element całej stylizacji. Kobiety uwielbiają mieć w swojej szafie dużą ilość torebek, aby każda z nich stanowiła uzupełnienie looku. Jak stylizować małe torebki, aby stały się modnym elementem?

stylizacja z małą torebką

Stylizacja z małą torebką

Za co kobiety kochają małe torebki? Może nie mieszczą one w sobie wielu rzeczy, ale ładnie dopasowują się do całej stylizacji. Małe torebki zawsze elegancko wyglądają, gdy trzymamy ją w rękach albo gdy przewiesimy je na łańcuszku na ramieniu. Torebka staje się samą w sobie ozdobą, dekoracją, czasem służy kobiecie nawet jako biżuterię. Wśród małych torebek są takie modele, które obsypane są np. kamieniami Swarovskiego. Dzięki temu służą one jako bardzo wykwintny dodatek do całej stylizacji. Takie modele idealnie sprawdzają się na wyjątkowe okazje takie jak wesela, wystawne przyjęcia czy bale. W takich sytuacjach kobiety z reguły nie rozstają się ze swoimi biżuteryjnymi torebkami.

Kolejny hitowy model małych torebek, to małe torebki na łańcuszku. Kobiety je wprost uwielbiają, Z reguły właśnie ten łańcuch czy delikatny łańcuszek staje się ozdobą dla stylizacji, a dodatkowo takie torebki są bogato zdobione złotymi albo srebrnymi elementami. Torebka staje się wtedy dodatkiem, który wybija się na pierwszy plan. Kiedy mamy w dłoni małą torebkę, albo delikatnie przewieszona jest ona przez nasze ramię, to ten gadżet dodaje nam pewności siebie. Mamy co zrobić z rękami, nie czujemy się niezręcznie. Taka mała torebka, a ma tak wielkie znaczenie, jeśli chodzi o nasz wygląd oraz o nasze samopoczucie. 

Torebka-wizytowa-rozowa-z-krysztalkami

Małe torebki na codzienne wyjścia

Małe torebki świetnie sprawdzają się również do codziennych stylizacji. Czasem nawet niewielkich rozmiarów torebka może pomieścić sporo rzeczy, które przydatne są nam na co dzień. Wcale nie musimy targać ze sobą wielkiej torby. Mam wrażenie, że teraz wśród torebek króluje minimalizm, a kobiety coraz częściej rezygnują z dużych i ciężkich toreb na rzecz właśnie mniejszych, zgrabniejszych torebek. Co ciekawe, mogą one służyć nam nie tylko jako gadżet do przenoszenia rzeczy, ale również jako… pasek do płaszcza. Tutaj kłaniają się modele z paskiem, które mają właśnie funkcje zapinania ich jak pasek. 

Szczególnie popularne są obecnie torebki na skórzanych paskach (np. torebki Tous). Takie modele są bardzo wytrzymałe i świetnie sprawdzają się jako torebki do pracy, do szkoły, na uczelnię. Może nie zmieścimy w nich laptopa czy sterty dokumentów, ale na takie rzeczy możemy zafundować sobie dedykowaną do tego większą torbę. Noszenie takiej zgrabnej torebki to wygoda, bo dzięki niej wszystkie najważniejsze rzeczy mamy w jednym miejscu i nie musimy szukać ich w przepastnej torbie. Kto szukał kiedyś kluczy, telefonu czy błyszczyka, ten wie o czym mówię. 

Małe torebki, choć niepozorne, okazują się niezwykle praktyczne, a przy tym stają się modnym elementem całej stylizacji. Warto wyposażyć swoją garderobę w kilka takich torebek, aby dobierać je stosowanie do okazji. Obecnie w sklepach jest bardzo duży wybór takich zgrabnych, ale ciekawie zaprojektowanych torebek. Możemy sięgnąć zarówno po sieciowe modele, jak i modele od znanych domów mody czy projektantów. Wtedy też taka torebka może dodać nam prestiżu.

torebka tous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge