Lista stylowych i znanych facetów – zgadzacie się ze mną?

Całe szczęście są jeszcze na świecie mężczyźni, którzy naprawdę wiedzą, o co chodzi w modzie. Przygotowałam listę stylowych facetów. Myślę, znacie większość z nich. Wśród nich są gwiazdy związane z telewizją czy sportem.  To są stylowo ubrani faceci! Zgadzacie się z moimi typami?

 Marcin Prokop

Nie jest łatwo dobrze się ubrać, kiedy mierzy się ponad dwa metry. Dziennikarz TVN jednak zawsze wygląda nienagannie, świetnie dobiera oryginalne garnitury i zdecydowanie potrafi myśleć nieszablonowo! No i zaskakuje niesamowitymi dodatkami, jak na przykład wzorzystymi skarpetkami. Prawdopodobnie najlepiej ubrana osobowość telewizyjna w Polsce. Prawdziwy stylowo ubrany facet!

marcin prokop

źródło: Jastrzabpost.pl

 Grzegorz Krychowiak

Piłkarze ubierają się głównie w dresy, albo sportowe stroje? Na pewno nie on! Grzegorz Krychowiak to zdecydowanie najlepiej ubrany polski piłkarz. Kto wie, może jest nawet najlepiej ubierającym się piłkarzem w ogóle? Na pewno zadania nie utrudnia mu fakt, że mieszka w Paryżu…

grzegorz krychowiak

źródło: fashionpost.pl 

Wojciech Łozowski

Łozo to bez wątpienia stylowy facet. Co bardzo ważne, doskonale wie, że na różne okazje należy wybrać różne stroje. Ubiera się więc ciekawie, kiedy prowadzi program telewizyjny, czy gra koncert i inaczej, ale także doskonale, kiedy gra w dużym, międzynarodowym turnieju pokerowym. Pokerzyści lubią się ciekawie ubierać, ale Wojtek, obok Mustapha Kanit czy Daniel Negreanu zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

wojciech-lozowski

źródło: jastrzabpost.pl

Krzysztof Hołowczyc

Doskonały przykład na to, że jak ktoś jest przystojny, to świetnie będzie wyglądał nawet w rajdowym kombinezonie. Ale kiedy Krzysztof Hołowczyc założy elegancki garnitur, albo białą koszulę i marynarkę, prezentuje się niczym gwiazdor z Hollywood. Nic dziwnego, że ma mnóstwo fanek.

krzysztof hołowczyc

źródło: styl.pl

 Adam Nawałka

Nie tylko osiągnął największy od lat sukces z reprezentacją Polski w piłce nożnej, ale jeszcze jest świetnie ubrany! Adam Nawałka pokazuje facetom w Polsce jak należy nosić szaliki, oraz jak świetnie może wyglądać koszula z dobrze dobranym swetrem. Nie da się zaprzeczyć, że ma też dobrego fryzjera!

adam-nawalka

źródło: Sportowefakty.pl

Comments

  1. avatarfashionweek.co.pl says

    dla mnie faworyt, jesli chodzi o stylowego faceta z Polski, to Wojtek Mazolewski <3 uwielbiam jego eksperymenty modowe i rock'n'rollowe inspiracje w stylizacjach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge