40 bajecznych sukienek na karnawał – gwarantują efekt “wow”!

Karnawał mamy już w pełni, dlatego warto wybrać się choćby na jedną, prawdziwą szaloną imprezę karnawałową. Musimy tylko wcześniej znaleźć idealną sukienkę będącą blogerskim hitem, która uczyni z nas królową imprezy. I wcale nie trzeba wydawać na nie majątek! Wystarczy dobrze poszukać, bo kto szuka… ten znajdzie! Zobaczcie moje propozycje!

Sukienka na imprezę karnawałową

Sukienka hit blogerek

Blogi są ogromną inspiracją w kwestii szukania ciekawych modeli sukienek. Osobiście wiele razy sprawdzałam pod tym kątem różne blogi, nie tylko modowe, ale i krawieckie, ślubne czy lifestyle’owe, gdzie mogłam zachwycić się wspaniałymi galeriami z sukienkami. W oparciu o takie przeglądy wybrałam dla Was 39 naprawdę zachwycających sukienek, które idealnie nadają się na każdą okazję, m.in obecnie trwający karnawał.

Sukienka hit blogrek daje pewność, że wybrany model będzie aktualnie zawsze na topie. Trendy zmieniają się z sezonu na sezon, ale blogerki zawsze je wyprzedzają. Bardzo często to nie modelki, nie główni projektanci, ale blogerki modowe kreują te największe hity wśród sukienek i nie tylko. Warto więc śledzić te najpopularniejsze blogi modowe.

W kwestii sukienek będących hitem blogerek warto też śledzić ciekawe konta na Instagramie. Instagram to chyba największa kopalnia pięknych sukienek robiących efekt “wow”. Instagram to również wspaniała kopalnia inspiracji odnośnie tego z czym zestawiać eleganckie sukienki, jakie dobierać dodatki, buty, torebki, biżuterię. 

Owszem, Instagram czasem trochę przekłamuje rzeczywistość i nałożone filtry trochę zbyt bardzo upiększają modelki, sukienki czy całe stylizacje. Niemniej jednak i tak warto się nimi zainspirować do stworzenia własnego, wspaniałego zestawu. Wartościowym źródłem jest również dobrze znany Wam serwis Pinterest. Tam również znajdziecie sukienkowe hity blogerek i gwiazd.

Zobacz moje stylizacje w sukienkach:

sukienka hit blogerek

Jakie sukienki zakładają blogerki na karnawał?

Przejrzałam asortyment różnych sklepów, głównie sieciówek, ale i wielu innych. Oczywiście w większości przypadków nadal rządzą sukienki mini oraz midi. Na sukienkę maxi trzeba czasem specjalnej okazji, bo nie każdy event jest na tyle wystawny, aby założyć długą, elegancką suknię. Wszystko jednak zależy od nas, limitów wszak żadnych nie ma. Zobaczcie 40 modeli sukienek na karnawał, które gwarantują efekt “wow”!. W wielu przypadkach to sukienkowe hity blogerek. Jakie sukienki są modne wśród modowych blogerk?

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge