Akcja #friendsie na wieczorze panieńskim w stylu pin-up girl

Tydzień temu zapowiedziałam, że biorę udział w sympatycznej akcji #friendsie od Somersby, czyli akcji promującej robienie zdjęć z przyjaciółmi i porzucenie narcystycznych selfie. Idea naprawdę świetna, dlatego bardzo chętnie biorę udział w tej wakacyjnej inicjatywie. Moje przyjacielskie #friendsie zrobiłam na pin-upowym… wieczorze panieńskim!

#friendsie

Robienie typowych selfie staje się już passe. Teraz w modzie jest #friendsie, czyli zdjęcia z naszymi przyjaciółmi. Autorem pomysłu jest Somersby. Robienie sobie zdjęć z ręki, z dziubkiem, w łazience powoli odchodzi do lamusa. Ile razy można robić zdjęcie swojej twarzy? Zawsze mnie to zastanawiało, bo nigdy nie poddałam się trendowi na niemalże codzienne robienie sobie selfie.

Idea #friendsie jest naprawdę, mogę rzecz, urocza! O wiele lepiej przegląda się Facebooka i zdjęcia z Instagrama, kiedy na tablicy widzimy zabawne zdjęcia z imprezową ekipą. Co ciekawe, dostałam od samego Lorda Somersby specjalny gadżet – “wysięgnik na komórkę”, dzięki któremu możemy zrobić zdjęcie całej grupie znajomych! Wystarczy włożyć telefon w urządzenie, nastawić samowyzwalacz i gotowe!

Moje #friendsie, którym chciałam się z Wami podzielić powstało na rewelacyjnym wieczorze panieńskim, którego hasłem przewodnim był pin-up. Polecam wszystkim dziewczynom robienie wieczorów panieńskim w takim właśnie stylu. Bawiłyśmy się rewelacyjnie, szalałyśmy na parkiecie i nie dało się obok nas przejść obojętnie. Zobaczcie co dostałam od Lorda w prezencie i jak udało się moje panieńskie #friendsie! Wpis jest przeznaczony dla osób poniżej 25 roku życia.

friendsie

friendsie

friendsie

CAM01191 CAM01190 CAM01189friendsie

Comments

  1. avatar says

    Ekstra! O takim pomyśle na stylizację dla uczestniczek wieczoru panieńskiego jeszcze nie słyszałam, a ponieważ moja przyjaciółka bierze niedługo ślub to może się zainspiruję 😉

  2. avatarOlaf says

      Pomysł świetny, ciekawe co poradziłabyś mi na wieczór kawalerski. Teraz coś na temat Twojego bloga. Te słowa powinny pojawić się pod prawie każdym wpisem, ale napisze je raz. Masz talent do pisania. Co prawda nie wszystko, co piszesz, leży w kręgach moich zainteresowań, ale bez wątpienia czyta się Twoje teksty lekko, miło i – co najważniejsze – coś się z nich wynosi.
  3. avatarMellinda says

    Pin Up Girl bardzo ciekawy pomysł na wieczór panieński. Już niedługo przyjaciółka ma ślub i teraz już mam inspirację i temat przewodni na jej wieczór panieński , Dobrze że znalazłam ten blog:) SUPER!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge