Post sponsorowany: 17 maja to Światowy Dzień Pieczenia!

Lubię spędzać czas w kuchni, dlatego też na moim blogu powstał dział kulinarny. Dziś mam dla Was wiadomość o wspaniałej akcji społecznej, jaką jest Światowy Dzień Pieczenia! Tego dnia zrób niespodziankę bliskiej osobie i upiecz coś specjalnego tylko dla niej!

Światowy Dzień Pieczenia

 

W Polsce akcja sponsorowana jest przez markę KASIA. Na stronie akcji Światowego Dnia Pieczenia będziecie mogli dzielić się swoimi przepisami oraz zdjęciami, a także podglądać zdjęcia i przepisy uczestników akcji. W Światowym Dniu Pieczenia przypomnij komuś ważnemu jak bardzo Ci na nim zależy. Zrób coś nieoczekiwanego: 17 maja upiecz dla tej osoby ciasto. Możesz skorzystać z zaproponowanych przepisów lub wybrać własny.

Światowy Dzień Pieczenia z Kasią

Ja z pewnością dołączę do akcji i  już 17 maja razem z KASIA zdradzę Wam przepis na przepyszne ciasto, jakie zdecydowałam się upiec w Światowym Dniu Pieczenia. Mam nadzieję, że Wy również dołączycie do całej akcji i podzielicie się swoimi wypiekami. Dla mnie to będzie kolejna dawka inspiracji! Mimo tego, że jestem na diecie, to nie zmienia to faktu, że pieczenie słodkich ciast dla bliskiej osoby jest ogromną przyjemnością!

Dlaczego zachęcam Was do pieczenia i spędzania czasu w kuchni?

 • gotowanie i pieczenie to naprawdę wspaniały relaks

 • spędzając czas w kuchni możemy zapomnieć o naszych problemach i zmartwieniach

 • pieczenie słodkich ciast jest podwójnie przyjemne, ponieważ możemy je później artystycznie dekorować

 • zamykając się w kuchni możemy odciąć się od zgiełku i szumu codziennego dnia

 • słodkie ciasto własnego wyrobu to świetna przekąska, wszak cukier jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (grunt to po prostu nie przesadzać z jedzeniem zbyt dużej ilości cukru)

 • upieczone przez siebie ciasto jest jednym z najsympatycziejszych podarunków, jakie możemy komuś podarować, to prawdziwy prezent “od serca”

Światowy Dzień Pieczenia

Podarowanie komuś domowego ciasta to świetny sposób, aby okazać jak bardzo nam tej osobie zależy. Często zapominamy mówić ludziom, którzy najwięcej dla nas znaczą, dlaczego nasze życie dzięki nim jest łatwiejsze, bardziej zabawne i niebywale interesujące!

 Artykuł sponsorowany przez markę KASIA

Comments

 1. avatarolciaa says

  Już niedługo na rynku nasze polskie słodziutkie truskawki 🙂
  Tarta z truskawkami pyszota 🙂
  olciaa ostatnio opublikował..FAQMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge