Sylwestrowa fryzura do samodzielnego zrobienia w 15 minut

Noc sylwestrowa już za kilka dni. Razem z salonem In Harmony stworzyliśmy sylwestrowe upięcie, które można samodzielnie wykonać, nie tracąc na to dużej ilości czasu i bez konieczności wybierania się do salonu fryzjerskiego. Takie upięcie moim zdaniem będzie pasowało prawie każdej dziewczynie.

Sylwestrowa fryzura

To upięcie można zrobić z włosów o długości minimalnie do ramion. Ta sylwestrowa fryzura nie wymaga ani specjalnych zdolności, ani dużej ilości czasu, można ją wykonać dosłownie na 30 minut przed wyjściem na sylwestrową imprezę. Jeśli chodzi o gadżety potrzebne do wykonania fryzury, to wystarczą nam wałki i wsuwki. Jak wykonać taką sylwestrową fryzurę? Poniżej szybki poradnik krok po kroku, przygotowany razem z warszawskim salonem In Harmony. Przypomnę jeszcze, że w tym salonie miałam wspaniały zabieg – OLAPLEX regeneracja. Genialna odbudowa dla włosów!

1. Bazą do wykonania tej sylwestrowej fryzury jest zrobienie odpowiednich loków. O tym jak je zrobić pisałam już wcześniej, dlatego odsyłam Was do poradnika, z którego dowiecie się jak zrobić tego typu loki.

Sylwestrowa fryzura

2. Następnie rozdzielamy włosy na dwie części. Z jednej z nich zrobimy warkocza, ale pasma zawijamy wokół siebie (a nie przeplatamy, jak w klasycznym warkoczu).

Frzyura na sylwestra

3. Następnie przypinamy warkocza wsuwkami i układamy loki w ten sposób, aby fryzura utrzymana była w ryzach. Mocno lakierujemy włosy dla utrwalenia efektu. Gotowe!

Sylwestrowa fryzura

fryzura by Salon In Harmony w Warszawie

Comments

 1. avatarMarta z meblearkadius says

  Super! Szukałam fryzury na sylwestra i trafiłam na Twojego bloga. Pokażę mojej fryzjerce by zrobiła mi taką samą. Dzięki! 🙂
  Marta z meblearkadius ostatnio opublikował..Narożniki WarszawaMy Profile

 2. avatarAnia says

  Dla mnie bomba 🙂 w miarę prosta, bardzo ładna. Nie lubię zbyt wyszukanych i skomplikowanych fryzur 🙂 pozdrawiam!

 3. avatarGrażynka says

  Właśnie zastanawiałam się, jaką fryzurę ułożyć na Sylwestra. Zależało mi, żeby to było modne i zarazem nieskomplikowane ułożenie 🙂 Na pewno skorzystam. Dzięki!
  Grażynka ostatnio opublikował..Czytanie szkodzi?My Profile

 4. avatarMateusz says

  Sylwester w tym roku niezapomniany, zresztą jak co roku. Aż mi się przykro robi, że znowu trzeba cały rok czekać. Ale dorzeczy, fryzura ładna, pasuje do twarzy, podkreśla wdzięk.
  Mateusz ostatnio opublikował..Najczęstsze błędyMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge