Tipsy bez użycia lampy [KROK PO KROKU W 3 MINUTY]. Nowość!

Właśnie dotarła do mnie totalna nowość w kwestii stylizacji paznokci. Tym razem są to małe dzieła sztuki japońskiego artysty, które przykleja się do paznokcia jak naklejkę! Bez użycia lampy! Bez użycia żelu! Bez malowania paznokcia chemicznymi lakierami, bazami itp. Po prostu naklejamy na paznokieć coś a’la taśma dwustronna, odklejamy i przyklejamy gotowego tipsa. Tipsy bez lampy, bez żelu, to możliwe!

tipsy japońskie nadeshiko

Piękne paznokcie w 3 minuty – japońskie tipsy bez lampy

Do Polski dotarła właśnie totalna nowość z Japonii. Najnowsza metoda umożliwia przyklejenie tipsów jak naklejkę. To nie są zwykłe tipsy! Każdy z nich to małe dzieło sztuki! Każdy z nich wykonany jest ręcznie i zdobiony przez japońskich artystów, przy użyciu tak drogich i szlachetnych materiałów jak 24K złoto czy kamieni szlachetnych Abalone.

Sklep z tymi cudeńkami znajdziesz tutaj – nadeshiko.co

Co ciekawe, nigdy wcześniej nie sprowadzono do Polski tego typu zdobień paznokci i było to powodem, dla którego japońscy artyści rozwijają swoją markę w naszym kraju. Prowadzą artystyczną działalność, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku gadżetów do stylizacji paznokci. Ich metoda jest przede wszystkim przyjazna dla dłoni i bardzo wygodna. Pozwala na błyskawiczne ozdobienie paznokci pięknymi, ręcznie wykonanymi zdobieniami.

Instagram Nadeshiko: instagram.com/nadeshiko_warszawa

FB Nadeshiko: facebook.com/Nadeshiko.Warszawa.Poland

tipsy bez żelu tipsy bez lampy i żelu tipsy japońskie nadeshiko

5 zalet japońskich tipsów do naklejania

 • Nie trzeba wybierać się do salonu kosmetycznego, ponieważ kupując raz tipsy, możemy je zdejmować i nakładać wiele razy. Kupując na przykład 3 komplety japońskich tipsów, możemy ja na zmianę nosić przez okrągły rok. To wielka oszczędność, jeśli ktoś co 3 tygodnie chodzi do kosmetyczki na paznokcie
 • Japońskie tipsy możemy przykleić błyskawicznie. Zapomnij o 2-godzinnych sesjach u kosmetyczki na zakładanie żelowych paznokci. Teraz możesz mieć idealne paznokcie dosłownie w kilka minut
 • Japońskie tipsy są bardzo przyjazne dla paznokci, naklejka nie generuje praktycznie żadnych zniszczeń dla płytki paznokcia
 • Tipsy japońskie wykonywane są ręcznie, każdy zdobiony jest przez japońskiego artystę, nie ma tutaj mowy o fabryce czy masowym tworzeniu tych ozdób. To dzieła sztuki, wykonane z sercem i precyzją.
 • Wybór japońskich tipsów jest naprawdę duży, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. 

nadeshiko polska

Jak nałożyć japońskie tipsy bez lampy w 3 minuty?

 

1 KROK – PRZYGOTUJ PAZNOKCIE

Przygotuj płytkę paznokcia, opiłuj paznokcie. Warto przemyć je zmywaczem albo alkoholem, żeby usunąć dokładnie jakieś pozostałości lakierów, olejków itp.

2 KROK – ZAŁÓŻ TAŚMY KLEJĄCE NA PAZNOKCIE

Dotnij taśmy klejące tak, aby pasowały do kształtu twoich paznokci i przyklej je do płytki. Następnie oderwij warstwę taśmy, aby na paznokciu pozostała część z klejem, do której to przytwierdzisz tipsy.

tipsy naklejane tipsy bez lampy jak zrobić

3 KROK – PRZYKLEJ TIPSY DO PAZNOKCI

Umieść dół tipsa tuż obok twojej skórki i zacznij przyklejać od dołu do góry twojego paznokcia. Potem mocno przytrzymaj paznokieć palcem od 15 do 30 sekund, aby je przymocować. Gotowe!

nadeshiko paznokcie

Moc szlachetnych kamieni i złota na paznokciach

Wybierając te japońskie paznokcie możemy również korzystać z dobrodziejstwa szlachetnych materiałów, którymi zostały wykonane zdobienia. Głównymi produktami są 24K złoto oraz kamień Abalone.

Kamień szlachetny Abalone sprzyja uspokojeniu emocji, łagodzi stres. Pomaga pokonać niepokój i strach, działa ożywiająco na ciało. Reprezentuje przepływ emocji, zbiorową nieświadomość i ułatwia wyrażanie uczuć. Utożsamiany jest z rodziną, macierzyństwem i harmonijnymi relacjami. 

Złoto z kolei leczy, regeneruje i równoważy siły witalne w ludzkim organizmie. Złoto zmniejsza arytmię serca, poprawia krążenie krwi, działa korzystnie na gruczoły i układ nerwowy, normalizuje temperaturę ciała, pobudza do pracy organy wewnętrzne, wspomaga trawienie, podnosi witalność i przedłuża życie.

paznokcie japońskie tipsy pudrowy róż tipsy bez lampy ze złotem tipsy bez lampy różowe

Japońskie tipsy Nadeshiko – nadeshiko.co

Comments

 1. avatarBartosz says

  A dobrze się trzymają takie paznokcie? Wyglądają bardzo ładnie, ale mam wrażenie, że szybko by odpadły z paznokci w drodze do pracy 🙂

  • avatar says

   Na pewno trzeba na nie bardziej uważać, niż na żele czy hybrydy, na pewno nie można kąpać się w basenie bo pod wpływem wody się odklejają, długie kąpiele w wannie też odpadają, ale wielkim plusem jest to, że nie trzeba do nich żadnych chemicznych lakierów, żadnej lampy itp

 2. avatar says

  Szkoda, że nic nie wspomniałaś o trwałości… która myślę, że jest najważniejsza. Tipsy są teraz często unikane i również sama omijam szerokim łukiem.

 3. avatarKinga says

  Dla mnie żadna nowość. Takie tipsy są na polskim rynku już od dawna, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. Obecnie pojawiają się już nawet w drogeriach, a od dawna dostępne są w chińskich centrach handlowych. Jak chodziłam do podstawówki to były dodawane do gazet dla nastolatek (wiadomo były trochę gorszej jakości, jak to gratisy). Często korzystałam z takiego rozwiązania w 2014 i 2015 roku chodząc na imprezy. Zgadzam się jest to fajne rozwiązanie, chociaż ma kilka minusów, a mianowicie
  -mając długie włosy i chcąc je przeczesać palcami, włosy dostają się pod tips i przyklejają do kleju,
  – dziwne uczucie towarzyszące przy chwytaniu przedmiotów i strach przed tym czy tips nie odpadnie,
  – podczas dłuższego mycia rąk, zaczynają odpadać,
  – nie zawsze udaje się dopasować odpowiedni rozmiar tipsa, jeżeli ktoś ma nietypowy kształt paznokcia.
  Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge