Spotkanie blogerek z TK Maxx – przedpremierowy pokaz

TK Maxx podjął współpracę z modowymi blogerkami, czego efektem było m.in spotkanie z marką w warszwskim salonie na Marszałkowskiej. Jak zwykle przytłoczył mnie ogrom ubrań na wieszakach, ale właśnie za to lubię te sklepy. Nigdy nie wiem na co będę mogła trafić danego dnia, trench od Michaela Korsa za 200 zł czy t-shirt Moschino za 50 zł?

TK Maxx budzi wiele skrajnych opinii. Dla niektórych to wielki lumpeks pod przykrywką sklepu z ekskluzywnymi markami, tymi samymi, które można znaleźć w typowych second-handach. Dla innych to idealne miejsce do kupienia nowych ubrań znanych marek po niskich cenach. Ja zdecydowanie opowiadam się za tą drugą opinią, a klientką “tikeja” jestem od dawna. Dlatego podwójnie ucieszyło mnie zaproszenie na blogerskie spotkanie z marką.

Spotkanie zorganizowane było z okazji  nowej, wiosenno-letniej kampanii TK Maxx – Me. By Me. Na evencie mogliśmy wysłuchać ciekawych porad od stylistki Glamour Marty Siniło. Fotografowie zdradzili nam kilka przydatnych trików związanych z robieniem modowych fotografii. O dobrą muzykę zadbał przesympatyczny DJ, który przy okazji zdradził nam tajniki angielskiego stylu. Na koniec z wybranych przez Martę ubrań z TK Maxxa mogliśmy stworzyć dowolną stylizację. Ja postawiłam na typowy “summer look”. Jak Wam się podoba?

tk max me by me prezentajca kolekcji

TK MAXX BLOGERKI

TK MAXX BLOGERKITK MAXX BLOGERKI TK MAXX BLOGERKI

TK MAXX BLOGERKI TK MAXX BLOGERKI TK MAXX BLOGERKI TK MAXX BLOGERKI TK MAXX BLOGERKI TK MAXX BLOGERKI MUST HAVE FASHION

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge