Folkowa kolorowa spódnica w stylu Cleo i czarna ramoneska

Od kiedy zobaczyłam Cleo w teledysku do “My Słowianie” wymarzyłam sobie prawdziwą folkową spódnicę. Od razu widziałam jej połączenie z ramoneską w rockowym stylu. W tej stylizacji pojawiłam się na twarciu butiku Tara Jarmon w Warszawie. Folkowa spódnica sprawdziła się perfekcyjnie!

Już wiele razy podkreślałam, że dla mnie jedynym słysznym trendem zawsze będzie eklektyzm, czyli swobodne łączenie różnych stylów. Stąd pomysł na połączenie folkowej spódnicy i rockowej ramoneski. Zderzenie tych dwóch światów moim zdaniem wypada naprawdę dobrze, o czym świadczy chociaż moje dobre samopoczucie w tego typu zestawieniu.

Folkowa spódnica to nie tylko moda wykreowana przez Cleo, już nie raz zdarzyło mi się spotkać tego typu orientalne spódnice na różnych pokazach mody. Kilka lat temu praktycznie co druga dziewczyna biegała z chustą w folkowym stylu, teraz moda przerzuciła się na inne części garderoby. Podoba mi się, że w modzie lansuje się typowo polskie akcenty.

W tym zestawie wybrałam się na otwarcie butiku Tara Jarmon. Już na wejściu zachwyciły mnie piękne wnętrza uroczego lokalu na Mokotowskiej 63. O kolekcjach Tary mówi się, że są esencją paryskiego szyku. Po obejrzeniu najnowszej kolekcji nie sposób się z tym nie zgodzić. Moim faworytem była koralowa sukienka do ziemi. P.S – zdjęcia robione telefonem komórkowym.

Szara koszulka

czarna kopertówka

folkowa spódnica cleo

folkowa spódnica

folkowa spódnica

folkowa spódnica

otwarcie butiku tara jamron

ramoneska HM

spódnica – kamanios

t-shirt – grey route tattoo clothes

ramoneska – h&m

buty- reserved

kopertówkasarenza.pl

 

Więcej stylizacji: LAKIEROWANA SPÓDNICA  AŻUROWA SPÓDNICA BŁĘKITNA SPÓDNICA

Comments

  1. avatar says

    Nie znoszę tej piosenki i teledysku, ale spódnica faktycznie jest fajna, też na nią zwróciłam uwagę 🙂
    Muszę jednak się przyczepić, orient odnosi się do Dalekiego Wschodu, a nie słowiańskich, folkowych wzorów 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge