Relacja: odkrywanie festiwalowego looku razem z marką TK Maxx

Czas letnich festiwali można uznać za rozpoczęty, dlatego też z wielką przyjemnością wybrałam się na modowe spotkanie z marką TK Maxx. To właśnie w tym sklepie można znaleźć najwięcej ubrań i dodatków związanych z festiwalowymi stylizacjami. Od lat jestem wierną fanką zakupów w tym sklepie. Co działo się na blogerskim evencie?

tk maxx

Odkryj świat Szalonych Możliwości TK Maxx!

Spotkanie dla blogerów zorganizowane zostało z okazji kolejnej kampanii TK Maxx, której w tym roku towarzyszy hasztag #NoOutfitClash. Za jego pomocą, marka zachęca klientów do eksperymentowania w kreowaniu własnego stylu i poszukiwania wyjątkowych perełek, które pomogą stworzyć oryginalne i wyróżniające się stylizacje. W szczególności tak modne teraz festiwalowe stylizacje.

W sklepach TK Maxx buszuję już kilka ładnych lat i zawsze uda mi się znaleźć coś oryginalnego i w dobrej cenie. Często udaje mi się zdobyć rzeczy od projektantów czy luksusowych marek. Czasem faktycznie trochę denerwuje mnie fakt, że trzeba się mocno postarać, aby w stercie ubrań odnaleźć coś ekstra, ale kiedy się to uda – okazuje się, że gra warta była świeczki i zachodu.

TK Maxx_NoOutfitClash_2

Całe wydarzenie odbyło się w pięknym atelier Elwiry Rutkowskiej. Jako Uczestnicy otrzymaliśmy zadanie specjalne: zinterpretować hasło Szalone Możliwości, ubierając papierowe laleczki, które swoim wyglądem nawiązywały do popularnej zabawy z dzieciństwa, w której za pomocą papierowych ubrań można było tworzyć dowolne stylizacje dla laleczek

tk maxx spotkanietk maxx spotkanie

moja praca na spotkaniu z TK Maxx

Wszystkie stylizacje były jedyne w swoim rodzaju, co udowadnia, że dzięki TK Maxx każdy może podkreślić swój indywidualny, niepowtarzalny styl, w myśl idei #NoOutfitClash! Wykonując kreatywne zadania, goście obecni na spotkaniu mogli się przekonać o tym, jak wyglądają zakupy w TK Maxx. Dzięki sześciu działom tematycznym, dostawom aż kilka razy w tygodniu oraz perełkom dostępnym często w pojedynczych sztukach, odwiedzając TK Maxx zawsze można się spodziewać nieoczekiwanego i polować na skarby, o których się nie śniło. Wszystko to sprawia, że TK Maxx jest wyjątkowym miejscem, gdzie każdy spełni swoje marzenia!

 TK Maxx_NoOutfitClash_3

tk maxx blogerki

TK Maxx_NoOutfitClash_4 TK Maxx_NoOutfitClash_6

TK Maxx_NoOutfitClash_1

Spotkanie z TK Maxx

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge