Spotkanie blogerek z TK Maxx w kosmicznym Flyspot

To było jedno z dziwniejszych miejsc, do którego zaproszono blogerki. Tk Maxx zaszalał i zaprosił nas do… tunelu aerodynamicznego Flyspot! Wszystko w ramach nowej kampanii marki “Szalone Możliwości”. Faktycznie, to co można wyprawiać w tym tunelu jest naprawdę szalone! Zapraszam Was na fotorelację.

TK Maxx, blogerki i Flyspot

Marka TK Maxx jak zwykle zaskakuje! Tym razem zaprosiła blogerki i kilka gwiazd (Kamila Szczawińska, Justyna Sykut-Jeżyna) na kosmiczną przygodę w tunelu aerodynamicznym Flyspot. To co tam zobaczyłam przyprawia o zawrót głowy! Przez szybę mogłam obserwować to, jak grawitacja przestaje istnieć, a ludzie latają w powietrzu. Była moc! Muszę przyznać, że jeśli chodzi o kreatywność, to TK Maxx zdecydowanie należy do tych “top of the top”.

tk-maxx-flyspot-blogerki

To nie koniec atrakcji! Mogłyśmy też uczestniczyć w warsztatach malarskich z genialną ilustratorką Anną Halarewicz (polecam Wam obejrzenie jej prac, naprawdę zachwycają). Naszym zadaniem było pokolorowanie jej szkiców… kosmetykami do makijażu. Muszę przyznać, że to było bardzo ciekawe zadanie! Jak Wam się podoba moje dzieło? 🙂

blogerka modowa

tk-maxx-anna-halarewicz

tk-maxx-blogerki

Czym jest Flyspot?

To tunel aerodynamiczny, najlepszy na świecie symulator swobodnego spadania, miejsce w którym grawitacja nie istnieje. Od strony technicznej: pionowy tunel o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 310 km/h.

Każda z uczestniczek spotkania mogła przebrać się specjalny kostium astronautki i przez kilka minut poczuć się jak ptak, latając w tunelu aerodynamicznym. Jeśli chodzi o mnie to nie zdecydowałam się na taki lot ze względów zdrowotnych, niemniej jednak na pewno wrócę tam jeszcze, aby sprawdzić jak to jest móc latać!

flyspot-warszawa

flyspot

Tk Maxx Szalone Możliwości

Właśnie wystartowała druga edycja kampanii TK Maxx pod hasłem „Szalone Możliwości”. Tym razem marka postawiła na dwa spoty video, które w iście kinowym stylu prezentują unikatową kombinację znanych marek i okazyjnie niskich cen, dostępnych w TK Maxx. Kosmiczny spot klientów TK Maxx zabiera prosto na orbitę. Scena odgrywana jest w stacji kosmicznej w stylu Odysei Kosmicznej. Opowieść koncentruje się na astronautce, która wolna od grawitacji nakłada makijaż tłumacząc, że dzięki odkrytym w TK Maxx kosmetykom znanych marek w świetnych cenach, była w stanie wyposażyć całą załogę w niezbędny, kosmetyczny ekwipunek. Dzięki nim dołączyła do niezwykłej misji.

YouTube Preview Image

O TK Maxx

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie.

tk-maxx-stylizacje

TK Maxx – Szalone Możliwości!

Comments

  1. avatar says

    Uwielbiam TkMaxx. Odkryłam go już jakieś 5-6 lat temu będąc w Anglii. Słyszałam też, że ich kupcy negocjują pewną ilość ubrań i akcesoriów z nowych kolekcji róźnych marek, które będą u nich sprzedawane w niższych cenach co jest super, bo asortyment jest zawsze bardzo ciekawy. Zawsze jak tam wchodzę nie mogę się powstrzymać od kupienia czegoś. Ostatnio nawet sprezentowałam mojemu chłopakowi piękne filiżanki do herbaty z tego sklepu. Uwielbiam tam szczególnie kupować buty;) Super wpis
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge