Relacja ze “słodkiej” premiery kosmetyków Too Faced by Sephora

Dawno nie byłam na tak “słodkiej” premierze kosmetyków! Marka Too Faced by Sephora zupełnie różni się od innyc produktów do makijażu. Palety cieni w formie czekolady, róże do policzków w kształcie serc, szminki niczym cukierki... Zobaczcie jak ciekawe produkty poznałam na prezentacji marki Too Faced!

Too Faced by Sephora – kosmetyczna premiera

Marka Too Faced by Sephora była mi znana, ale bardzo słabo. Może dlatego, że w Sephorze jest ogromny wybór kosmetyków i niełatwo zwrócić uwagę na wszystkie. Czym wyróżnia się ta marka na tle innych? Przede wszystkim kolorami i podejściem do makijażu, który ma być zabawą, a nie monotonną, codziennie powtarzaną czynnością. I takie podejście do make-upu naprawdę mi się podoba!
na premierze sephora
Too Faced to poważna marka makijażowa, która potrafi być zabawna. Marka, której produkty nie są testowane na zwierzętach, umie połączyć poczucie humoru i kobiecy styl glamour z innowacyjnymi i skutecznymi formułami. Według Too Faced zewnętrzne piękno wzmacnia i podkreśla urok wewnętrzny.

 

Już same opakowania kosmetyków marki Too Faced cieszą oko, tak bardzo, że chciałoby się mieć je wszystkie w swojej kosmetyczce. Zrobiłam dla Was zdjęcia praktycznie wszystkich produktów marki Too Faced, jakie można było zobaczyć na tej premierze. Moim faworytem są palety cieni w formie tabliczki czekolady oraz przeurocze róże do policzków. A co Wam najbardziej wpadło w oko?

too faced sephora too faced sephora too faced róż do policzków too faced podkład too faced opinia too faced kosmetyki too faced born this way podkład too  faced premiera sephora too faced semi sweet choccolate bar too faced selfie powders too faced róż do policzków too faced premiera too faced pomadka too faced kosmetyki kolorowe too faced choccolate bar too faced camdelight too faced

Zdjęcia z relacji kosmetyków Too Faced by Sephora 🙂

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge