“Total look” w czerni, pomarańczowa torebka i złote dodatki

Bardzo rzadko zdarza mi się zastosować zasadę “total look” w moich stylizacjach, ponieważ nie przepadam za takim ujednoliceniem ubrań w jednym kolorze albo wzorze. Niemniej jeśli chodzi o czerń, to jest to moje nowe odkrycie, i total look w czerni naprawdę mnie zafascynował. Transparentna torebka w kolorze soczystej pomarańczy i złote kolczyki przełamały czarny set.

Wielu projektantów stosuje zasadę “total look” w swoich projektach, i muszę przyznać, że nigdy nie byłam fascynatką tworzenia kolekcji w jednym kolorze. Choć trzeba przyznać, że trendy jesień zima 2012 lansują total look w czarnej skórze. Wracając do tematu… praktycznie nigdy nie chodziłam w takich setach, które były w jednym odcieniu, dopóki nie odkryłam tego, jak świetnie można bawić się dodatkami, gdy wybierzemy total look w czerni. Chyba żaden inny kolor tak pięknie nie podkreśla kolorów, jak właśnie czerń.

Poszukiwania transparentnej, plastikowej torebki zakończone sukcesem. Postawiłam na odcień soczystej pomarańczy i to był naprawdę dobry wybór. Ten kolor pięknie skomponował się czarnym, a ten z kolei bardzo skutecznie podkreślił wyrazistą barwę torebki. Ponieważ torebka jest na złotym łańcuszku, postawiłam na złotą biżuterię taką jak duże, złote kolczyki (odkryte dzięki Gabriela Francuz ze streetfashionincracow.blogspot.com oraz bransoletkę ze złotą zawieszką – kotkiem (sama ją zaprojektowałam, wszystko dzięki marce SOLE LUNA <3)

Czarne rurki ZARA
Czarne buty na platformie DEEZEE, transparentna torebka pomarańczowa
Złote kolczyki H&M, bransoletka ze złotą zawieszką
Spodnie czarne rurki ZARA
Bransoletka ze złotą zawieszką
Przeźroczysta torebka pomarańczowa, czarne rurki ZARA
| SPODNIE – ZARA | TOREBKA – OASAP.COM | KOLCZYKI – H&M | BRANSOLETKA – SOLE LUNA | SWETER – RESERVED | BUTY – DEEZEE | FARBKA DO UST – SLEEK MAKEUP POUT PAINT |

POCZYTAJ JESZCZE:

Comments

  1. avatarLoLa says

    wlaśnie szukałam takiej plastikowej torebki, która byłaby nie tylko plastikowa, ale też elegancka, ta jest super!

    i w ogóle ślicznie wyglądasz w czarnym, częściej rób takie stylizacje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge