Testuję: Sky Crunch urządzenie do treningu w domu

W Nowym Roku chcesz być bardziej aktywna fizycznie? Postaw na urządzenie do treningu w domu, dzięki któremu w bardzo przyjemny sposób osiągniesz swoje cele, zarówno związane z utratą kilogramów i wypracowaniem wyrzeźbionej sylwetki. Poznajcie Total Sky Crunch!

Total Sky Crunch – urządzenie do domowego treningu

 
Na początku chciałabym, abyście obejrzeli filmik pokazujący jak działa urządzenie Total Sky Crunch. Dzięki temu o wiele lepiej zrozumiecie specyfikę działania tego sprzętu. Jak się okazuje – ćwicząc można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Wraz z Nowym Rokiem większość z nas rusza z noworocznymi postanowieniami. Te związane z aktywnością fizyczną są naprawdę bardzo ważne, bo od ich zrealizowania zależy nasze zdrowie, kondycja oraz nasz wygląd. Wszystkie te trzy elementy są tak samo ważne i powinniśmy dbać o nie.Wiem (z doświadczenia również), że często naprawdę trudno jest zmobilizować się do systematycznego treningu. Wymówek może być naprawdę wiele. Brak czasu, nieodpowiednia pogoda (za zimno, za gorąco), brak motywacji, brak środków na opłacanie co miesiąc karnetu na siłownię i fitness.

Total Sky Crunch – dlaczego warto?

Aż trudno uwierzyć, że taki niepozorny sprzęt może doprowadzić  nad do osiągnięcia szczytowej formy. Uzyskanie świetnej kondycji oraz wysportowanej sylwetki okazuje się naprawdę proste.

total-sky-crunch

sky-crunch

Urządzenie Total Sky Crunch jest w pełni składane – można więc bez problemu schować je za szafę lub pod łóżko. Sky Crunch oferuje możliwość płynnej regulacji siedziska, co w praktyce oznacza, że może korzystać z niego kilka osób. Urządzenie jest wyposażone w komputer ułatwiający wykonywanie ćwiczenia.

sky-crunch-licznik

Zalety urządzenia Total Sky Crunch:

  • rzeźbi mięśnie brzucha, klatki piersiowej, bicepsów czy też pleców
  • wzmacnia, a zarazem kształtuje nogi i pośladki
  • pozwala zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wyszczuplić talię oraz zyskać jędrniejsze, pięknie ukształtowane pośladki
  • wspomaga pracę nad silnymi ramionami, rozbudowanymi mięśniami klatki piersiowej, czy też płaskim brzuchem

sky-crunch-jak-dziala

sky-crunch-opinia

Total Sky Crunch

 • zastępuje różne rodzaje ćwiczeń siłowych
 • zespaja ćwiczenia aerobowe i siłowe
 • wzmacnia i kształtuje nogi i pośladki
 • spłaszcza brzuch
 • podkreśla mięśnie brzucha
 • kształtuje mięśnie piersiowe, bicepsy i mięśnie grzbietu
 • spala kalorie
 • pomaga schudnąć
 • kształtuje sylwetkę

Total Sky Crunch – moja opinia

Ćwiczenie na urządzeniu Total Sky Crunch jest niezwykle przyjemne. Trzeba po prostu spróbować, aby się o tym przekonać. Największym wrogiem dbania o sylwetkę jest brak regularności i systematyczności. Posiadając urządzenie Total Sky Crunch można ćwiczyć o dowolnej porze. Ja ćwiczę na nim przed telewizorem, dzięki czemu podczas oglądania ulubionych programów realizuję swój trening. Zanim się obejrzę, już mija 30 minut lub godzina. To idealne urządzenie dla tych, którzy nie mogą się zmobilizować do ćwiczeń, do chodzenia n siłownię albo wykonywania ćwiczeń razem z trenerami z Internetu. Szczerze polecam! Urządzenie kupisz TUTAJ. Kosztuje niecałe 300 zł.

sky-crunch-trening sky-crunch-jak-uzywacsky-crunch-budowa

Total Sky Crunch – topslim.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge