Stylizacja na spotkanie: transparentna koszula nude i kozaki z frędzlami

Gdzieś kiedyś usłyszałam, że blogerki “kochają obwieszać się złotem”. Nie wiem, co autor miał na myśli wyróżniając właśnie tą grupę, ale ja potwierdzam to zjawisko, zakładając wielkie złote bransolety, do tego transparentna koszula i kozaki z frędzlami.

Czy zakładanie na siebie kilogramów złotej biżuterii może być złe? Usłyszałam już z różnych źródeł opinie, że my, blogerki, upodobałyśmy sobie wyjątkowo mocno złote ozdoby i założenie na siebie pięciu bransoletek, kilku pierścionków i naszyjników to absolutne minimum. Coś w tym jest, moim zdaniem sztuczna złota biżuteria jest po to, żeby się nią cieszyć, a teraz jest tak wiele pięknych modeli, że faktycznie, nie raz łapię się na tym, że czasem chciałabym obwiesić się nimi jak choinka. W tym secie moje piękne, nowe, błyszczące złote bransolety oraz naszyjnik “ze skrzydłami”.

To prawdziwy paradoks, że kiedy transparentna koszula była najbardziej HOT, czyli w lecie, rzadko ją zakładałam, a teraz, kiedy nadeszła zima, kiedy zamarzamy i ogólnie cierpimy (bo zima jest zła), ja bardzo ochoczo zakładam delikatne, transparentne koszule, które są tak cienkie, że tak naprawdę w ogóle ich nie czuć na sobie. Wiem, można mi pogratulować wyczucia czasu.

Moda na kowbojki i kozaki z frędzlami najbardziej przekonała mnie do siebie, jeśli chodzi o zimowe buty. Wiele jest pięknych fasonów butów na zimę, ale wszystkie łączy jedna rzecz, a mianowicie są tak piękne, że… szkoda mi w nich wychodzić na śnieg, chlapę i błoto. Nie jest łatwo znaleźć zimowe buty, które będą zarówno praktyczne, ciepłe, nieprzemakalne, i jeszcze na dodatek wygodne, no i modne! Mi się udało.

Koszula nude transparentna
Transparentna koszula nude
Kozaki z frędzlami
Buty z frędzlami
Złote bransolety

| KOSZULA – BERSHKA | BIŻUTERIA – BUTIK | BUTY – SKLEP INTERNETOWY |

Comments

  1. avatarKasia says

    Jak to jest że transparentne bluzki na kimś mi się zawsze podobają, a ja się w nich czuję i wyglądam + 10 kg. I do tego zawsze mam wrażenie, że mi to już bardzo prześwituje biustonosz, a innym dziewczynom nie. Co za mentalność 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge